Sayfa 60/241 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1926 madde; 473 - 480 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Önceki yazımda yazmıştım hisse el değiştiriyor. Birileri maldan çıkabilir. Sorun da değil.biri gider başkası gelir.
    Benim tek sıkıntı gördüğüm bedelli yoksa hisse son çeyrekteki gibi devam ederse (esas faaliyet karı) 2018 yılında kar gelecektir.son bilançolarda ilk sinyalleri ben aldım. kısa vadeli borclari sıkıntı.
    Hisse halka fazla açılmaması da avantaj. Bedellide giderse patronlar cebinden para çıkaracak. İşin özü ilk çeyrekte sonra herşey çok net belli olacak. Patron öyle demişti ya! (2018 yatırımların geri dönüş yılı olacakmış ya)..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidirâ€
    Sn,Belekkimi ;Aynı kişiler veya kurumlar burada at koşturuyor.Kim kimle bağlantılı bizim bilmemiz imkansız.Bu SPK'nın işi.O da malum; son zamanlarda kamu kurumların da müthiş bir kargaşa var.Bunlar da o boşluğu kullanıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Sn,Belekkimi ;Aynı kişiler veya kurumlar burada at koşturuyor.Kim kimle bağlantılı bizim bilmemiz imkansız.Bu SPK'nın işi.O da malum; son zamanlarda kamu kurumların da müthiş bir kargaşa var.Bunlar da o boşluğu kullanıyor.
    Soylediklerinize tamamen katiliyorum. Yapılan Ali Cengizler, baskılar vs vs. Ancak bu yatırımlardan sonra bir karşılık bulmalı hisseler. Der ve bol kazançlar diliyorum...

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Sayın Antiseptik elinize sağlık..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Ak yatırım kimin hissesini satıyor. Yoksa yapı kredinin aldıklarını ak üzerinden mi satıyorlar. Al gülüm ver gülüm..gün sonu 150 bin TL para çıkışı olmuş. Dediğimiz gibi hisse el değiştiriyor. Bakalım 1930 TL maliyetli alınanlar kaç Tl satışa sunulacak...bence bu hisse için yarın ve çarşamba çok önemli..(teknik açıdan)..izleyip göreceğiz..

5. Maldan çıkma felan yok çok dillendi surunduruyo kağıdı bence

6. Merhaba, bu hisseye yatırım yapmak istiyorum. Orta vadede tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak isterim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Maldan çıkma felan yok çok dillendi surunduruyo kağıdı bence
    80 bin lotla her türlü fiyatları gosterebiliyorlar. Destek falan hikaye. İstediklerinde istedikleri gibi at oynatabiliyorlar. Bir yerde tepki verecektir. Hakettiği yerlere orta ve Uzun vadede gelecektir. Bu fiyatlar halen 2008 yılına ait. Gitmeyince gitmiyor...

Sayfa 60/241 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •