Sayfa 60/200 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 473 - 480 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetu Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 5 kişi okumaktadır. (1 üye ve 4 ziyaretçi) mehmetu...!!!

Vah, vaaaahhhhh. Kimsesiiiiiizzz......
    koca aksa başlağında bile buradaki kadar yazışma dönmüyor.

Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    koca aksa başlağında bile buradaki kadar yazışma dönmüyor.
    Bu kadar beklentiye rağmen (hisse alım desteği, wowwo halk arz beklentisi, bilanço sonrası görülmemiş f/k oranı)çok şeyler yazılması gerekirken bence hiç yazılmıyor ve fiyatlanmıyor şirket. Esas tuhaf olan bu bence. Bu kadar beklentiye en flaş firmalardan olmalı değilmiydi?

Halka arz ile ilgili bilginiz var mı? Yatırımcı ilişkileri yöneticisi Beyza Hanımdı galiba ona yukarıdaki hisse alım ve halka arz ne aşamada sorsak cevap verir mi acaba. Siz daha önce arayıp görüştünüz mü hiç?

Sinan? Soruyu görünce gitti. Herhalde yatırımcı ilişkilerini arıyor şimdi.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetu Yazıyı Oku
    Sinan? Soruyu görünce gitti. Herhalde yatırımcı ilişkilerini arıyor şimdi.
    yok dostum bi yere gittiğim falan iş yerindeyim çalışıyorum her dakka elimde telefonla dolaşamam.

öncelikle buradaki herkes yukarda yazdıklarınızın bilincinde. sürekli bunları konuşmak bayram havası yaratmanın kimseyede bir faydası yok. başlığı hareketlendirmekte anca buraya KY çeker. Bu tahtanın da KY ye değil büyük oyunculara ihtiyacı var. Onlarında bizim bilmediğimiz başka beklentileri var demekki yada zamanı gelmedi bilemiyoruz. hep birlikte bekliyoruz kısmetimizi.

Yatırımcı ilişkilerini arayın ben zaman zaman arıyorum mail atıyorum tahtanın boş olmadığını kendi adıma gösteriyorum. Siz neden aramıyorsunuz başkalarından bekliyorsunuz ?

yok dostum bi yere gittiğim falan iş yerindeyim çalışıyorum her dakka elimde telefonla dolaşamam.

öncelikle buradaki herkes yukarda yazdıklarınızın bilincinde. sürekli bunları konuşmak bayram havası yaratmanın kimseyede bir faydası yok. başlığı hareketlendirmekte anca buraya KY çeker. Bu tahtanın da KY ye değil büyük oyunculara ihtiyacı var. Onlarında bizim bilmediğimiz başka beklentileri var demekki yada zamanı gelmedi bilemiyoruz. hep birlikte bekliyoruz kısmetimizi.

Yatırımcı ilişkilerini arayın ben zaman zaman arıyorum mail atıyorum tahtanın boş olmadığını kendi adıma gösteriyorum. Siz neden aramıyorsunuz başkalarından bekliyorsunuz ?

Kızma kardeş hemen. Ararım bir şey yok bunda.Benim de var lisanslarım SPK Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı için tek dersim var. Mayısta o tek dersi verip belgeyi de alırsam inşallah, halka açık şirketlerin birinde yatırımcı ilişkileri uzmanı/yöneticisi olarak sizlerle ben görüşürüm kısmetse bir gün.

7. Hayırlı olsun cv nizi merak ediyordum bende. Gördüğüm kadariyla piyasa da size büyük ihtiyaç var kurumsal iletişimi yönetecek piyasa ya bilgi akışını sağlayacak vs vs. allah utandırmasın .

Ayrıca yatırımcı ilişkilerini aradığınızda burada da paylaşırsanız büyük güzellik yapmış olursunuz. İyi günler

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayırlı olsun cv nizi merak ediyordum bende. Gördüğüm kadariyla piyasa da size büyük ihtiyaç var kurumsal iletişimi yönetecek piyasa ya bilgi akışını sağlayacak vs vs. allah utandırmasın .

Ayrıca yatırımcı ilişkilerini aradığınızda burada da paylaşırsanız büyük güzellik yapmış olursunuz. İyi günler

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CV mi merak ettiğiniz konusunu pek inandırıcı bulmamama rağmen (benim dışımda kimse için çok lazım da değil zaten) yine de çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Güzel dileklerinizin kat kat fazlası sizin olur inşallah.

Beyza Hanım ile görüştüm. Halka arz ile ilgili gerekli sürecin başlaması konusu geçtiğinde, daha önce 22 yıl bankada çalışıp ayrıldığım, şimdi gayrimenkul değerleme uzmanlığı yaptığım ve yatırım konusunda da aynı meslekle ilgili lisansı almama tek dersim kaldığını vs.konuştuk başta.

Gelelim sadede ve esas mevzumuza. Daha önce DenizBank ve HSBC Bankta, birçok halka arz sürecini, satış aşamasında yaşadığımı az çok tahmin ettiği için, sizin de bildiğiniz gibi süreç oldukça zaman alıyor dedi. Muhtemelen halka arzda konsorsiyum lideri olacak olan Deniz Yatırım birçok belge ve bilgi talep ediyormuş. Resmi olarak arz hazırlıkları başlamış ama bunun çok kısa sürede olamayacağından bahsetti.

Muhtemelen yaz aylarını bulur benim tahminim de. Diğer konu olan hisse geri alımını sordum. 1 defa 16,800 lot alım oldu 21 li fiyatlardan ama gerisi gelmedi dedim. Tabii ki bu bir taahhüt içermiyor ama Kap gibi ciddi bir ortamda niyet beyanının da itibari sorumlulukları olduğundan bahsettim. O da: Dün de soran oldu, patron ile bunu görüşeceğim dedi.

Belirli aralıklarla arayıp bunun takipçisi de olacağım. Hayırlı bol kazançlar ortaklar.
    Son düzenleme : mehmetu; 15-03-2018 saat: 17:46.

Sayfa 60/200 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •