Sayfa 60/217 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1734 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Seçimde Hile mi hazımsızlık mı

1. sen bırak kafa karıştırmayı,kaale bile alınmassın.

2. AUSTRO-TÜRKEN,
    Avusturya'da yaşayan Türkiye'den gelmiş bütün göçmenlerin ortak adı.
    Bugün en büyük gazetesi "Kronen Zeitung" un başlığı, Austro-Türken' ler ile ilgili. Çünkü referandumda %73' ü "Evet" demiş.
    Şaşkınlar ve halk bu gazetenin facebook sayfasında da soruyor :
    Doğduğunuz ülkenin politikası ve kaderi ile bu kadar ilgilenmeniz, bu kadar vatansever olmanız gözlerimizi yaşartıyor. Aynı takdiri doyduğunuz, vatandaşlığını alırken "Avusturya"nın çıkarlarını da koruyacağınıza yemin ettiğiniz ülke için neden yapmıyorsunuz?
    Çocuk parası, işsizlik parası, sosyal kasadan yardım, ücretsiz anaokulu, ücretsiz eğitim kira yardımı, 6 ayda bir çift maaş, ucuza araba, ucuza benzin, et, tavuk, salam, sosisiniz vs vs . bizden. Yıllarca bu ülkenin ekmeğini yediniz, yardım kasasından yararlandınız. Bizim ülkemize ve Avrupa'ya "Nazi" derken, bir bürokratınız hakaret ederken , neden, ekmeğini yediğiniz ülkeyi savunup, bize destek olup, kınamadınız da üstüne üstük , ödül verir gibi %73 ile olayı taçlandırdınız?
    15 yılı aşkındır Avusturya'da çifte vatandaşlık yasak.
    Türk vatandaşlığından çıkıp Avusturya vatandaşlığına geçenler, nasıl olsa bunlar duymaz, anlamaz diyerek tekrar gizliden Türk vatandaşlıklarını aldılar. Bu referandum ile bu olay açığa çıkıp, Avusturya Hükümeti uyanınca, bu şekilde kendilerini kandıran herkesin peşine düştü.
    Avusturya Hükümeti, Listeyi seçmen listesinden ve askerlik formlarından ele geçirmiş. Şimdi hepsinin Avusturya vatandaşlığını geri alıp, ekstra bütün yardımlarını kesiyorlar.
    Austro-Türken'ler de Viyana Türk Konsolosluğu önünde çok çok uzun kuyruklar oluşturarak Türk vatandaşlığını geri iade için uğraşıyorlar.

..........................................?!?!???? ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Köprüye %23 zam yapilmasina Bakanlik yanıt verdi :
    Zam yok...Sadece dolar enflasyonu farkını ekledik.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Yunan Paraleli de mi KANDIRDI ?
    TÜRK ADALARI YUNAN İŞGALİ ALTINDA...
    YUNANİSTAN AYDIN'IN EŞEK ADASINI ASKERİ ÜSSE ÇEVİRMİŞ
    YUNANİSTAN SAVUNMA BAKANI TÜRK ADASINDAN TÜRKİYE'YE MEYDAN OKUDU
    YUNAN BAKAN'DAN TÜRK GÖREVLİYE TÜRKÇE KÜFÜR...
    Milli Savunma Bakanlığı Eski Genel Sekreteri Emekli Albay Ümit Yalım..yıllardır yazıyor, biz paylaşıyoruz...
    18 Adamız in işgaline akp hükümeti ve CB Erdogan NİYE SESSİZ ?

https://www.facebook.com/bagdatcadde...7796920316552/

5. Adalet ?
    Hukuk ?
    Suç?

REFERANDUMA GÜNLER KALA YSK NIN SANDIK KURULLARINA VERDİĞİ EĞİTİM VİDEOSUNDAN BİR KESİT .

https://www.facebook.com/bagdatcadde...1933700902874/
    Son düzenleme : british; 23-04-2017 saat: 20:49.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    AUSTRO-TÜRKEN,
    Avusturya'da yaşayan Türkiye'den gelmiş bütün göçmenlerin ortak adı.
    Bugün en büyük gazetesi "Kronen Zeitung" un başlığı, Austro-Türken' ler ile ilgili. Çünkü referandumda %73' ü "Evet" demiş.
    Şaşkınlar ve halk bu gazetenin facebook sayfasında da soruyor :
    Doğduğunuz ülkenin politikası ve kaderi ile bu kadar ilgilenmeniz, bu kadar vatansever olmanız gözlerimizi yaşartıyor. Aynı takdiri doyduğunuz, vatandaşlığını alırken "Avusturya"nın çıkarlarını da koruyacağınıza yemin ettiğiniz ülke için neden yapmıyorsunuz?
    Çocuk parası, işsizlik parası, sosyal kasadan yardım, ücretsiz anaokulu, ücretsiz eğitim kira yardımı, 6 ayda bir çift maaş, ucuza araba, ucuza benzin, et, tavuk, salam, sosisiniz vs vs . bizden. Yıllarca bu ülkenin ekmeğini yediniz, yardım kasasından yararlandınız. Bizim ülkemize ve Avrupa'ya "Nazi" derken, bir bürokratınız hakaret ederken , neden, ekmeğini yediğiniz ülkeyi savunup, bize destek olup, kınamadınız da üstüne üstük , ödül verir gibi %73 ile olayı taçlandırdınız?
    15 yılı aşkındır Avusturya'da çifte vatandaşlık yasak.
    Türk vatandaşlığından çıkıp Avusturya vatandaşlığına geçenler, nasıl olsa bunlar duymaz, anlamaz diyerek tekrar gizliden Türk vatandaşlıklarını aldılar. Bu referandum ile bu olay açığa çıkıp, Avusturya Hükümeti uyanınca, bu şekilde kendilerini kandıran herkesin peşine düştü.
    Avusturya Hükümeti, Listeyi seçmen listesinden ve askerlik formlarından ele geçirmiş. Şimdi hepsinin Avusturya vatandaşlığını geri alıp, ekstra bütün yardımlarını kesiyorlar.
    Austro-Türken'ler de Viyana Türk Konsolosluğu önünde çok çok uzun kuyruklar oluşturarak Türk vatandaşlığını geri iade için uğraşıyorlar.

..........................................?!?!???? ?
    avusturyanın bunu yapması normal çünkü hayır yönünde en fanatik duruşu onlar sergilediler
    ama
    orda yaşayan vatandaşlarımız avusturyanın himmeti ile değil kendi alın terleriyle yaşıyorlar
    bunu sürekli hemen her topikte sevinerek kopyala yapıştır yapman üzücü biritish
    evet dediniz o zaman kovuldunuz
    öyle mi
    Avusturya daha ucuza işçi bulsaydın şimdiye kadar on kere kovmuştun

7. Austro-Türken'ler de Viyana Türk Konsolosluğu önünde çok çok uzun kuyruklar oluşturarak Türk vatandaşlığını geri iade için uğraşıyorlar...................................... .....?!?!???? ?

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Austro-Türken'ler de Viyana Türk Konsolosluğu önünde çok çok uzun kuyruklar oluşturarak Türk vatandaşlığını geri iade için uğraşıyorlar...................................... .....?!?!???? ?
    diğer topikte cevaplamıştım istersen bu konuya bu topikte devam edelim

Sayfa 60/217 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •