Sayfa 60/81 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 473 - 480 arası.

Konu: XU030_endeksi

ne düşündüm biliyomusunuz? bu gün tam göbekten vuran öngörülerimi okuduğumda aklıma, hayır mübarek bir gün. belki hayırlara vesile olur diye sadece cuma günleri oynayım ve yazayım dedim. bellimi olur belkide cuma" nın yüzü suyu hürmetine şansımız yaver gider

2. Tam isabet tebrikler . Çöküş noktasında kapadı. Cuma bitmeden haftaya yorum alsak ...

3. Bist 30 ve yapıkredi için destek ve dirençler bozuldu . Yorumlar misiniz ? Teşekkürler..

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Tam isabet tebrikler . Çöküş noktasında kapadı. Cuma bitmeden haftaya yorum alsak ...
    artık şansımızı haftadan haftaya cuma günleri deneyeceğiz dedikya.. borsa bu alırlarda verirlerde bişey diyemem şimdiden. bol şanslar

5. Bravo sayın karar anı

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bravo sayın karar anı

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .......:

xu030__ şimdi belki yükseliş bekleyen yatırımcların moralini bozmuş olacağım ama, bu benim öngörüm. kimsenin etkilenmesi için bir neden yok. biliyosunuz bu alemde klavyesi olan yazar, ağzı olan konuşur.

neyse sadede gelelim. ben henüz satışların sonlandığını düşünmüyorum. ama bir gün yukarı alarak, ikinci gün aldığından fazlasını vererek böyle, böyle, takla atmaya devam edebilir, veya farklı hareketlerle. ama bana göre beş bin puan daha yiyebilir. ama dediğim gibi bu benim düşüncem ve şuraya kadar gelirse ile, nede şuraya kadar giderse ile işim olmaz. zaten o tür yazanlarıda, konuşanlarıda, ne dinlerim ne okurum nede o şekilde yazarım. fal açmak olur çünkü.. onun için aklımın erdiği kadarını yazıyorum. hemde larp diye böyle işte.. bol şanslar

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ eğerki maç on dakka uzasaydı varya... neyse canınız sağ olsun. bir gün okumayıda sökersiniz. iyi tatiller
    10 dakika daha uzasaydı çok iyi olurdu hocam

Sayfa 60/81 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •