Sayfa 60/987 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,511
    işbank.

AL12.99530 TL
    SAT12.41440 TL

2. her gün saat 11 de günün en düşük kur seviyesi olacak mı bakalım
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Veee evvet, herkesin beklediği büyük an geldi. Selka reis Dolar Korumalı Mevduat hesapları ile ilgili tüm bilinmeyenleri tek tek anlattı !

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    her gün saat 11 de günün en düşük kur seviyesi olacak mı bakalım
    Bunlar vade dönüşü çok olan günlerde o kuru bilerek aşağı bile getirir… Tezgah büyük !!

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İşbankta makas 50-60 krş olmuştu,yoğun ben dahil mesaj bombardımanı yapmıştık,çok önceden 3-5 krş idi,sonradan 10 tl olmuştu,peşi malum 1.20,neyse bekleyelim bakalım souç neye varıyor,zaten düşük fiattan kimse döviz bozmazdı,zaten öylede oldu,baktılar olmuyor bu yola baş vurdular.
    12,19-12,79 yaparsa Sabancı yapar

6. nerede anlattı?

Fitch: Makroekonomik ve finansal istikrar Türk bankaları için negatif

Fitch: Zorlu faaliyet ortamı, yurt için güvende kötüleşme ve Türk Lirası'nda potansiyel zayıflık ve yüksek enflasyon makroekonomik ve finansal istikrar için risk

Fitch: Bu durum bankaların kredi profilleri için negatif, bankacılık sistemine hükümet müdahalesi olasılığını artırabilir ve 2022'de sektör için bizim görünümümüzü kötüleştirebilir

Fitch: Eğer 20 Aralık kararları sonrası lirada yaşanan toparlanma sürdürülür ve mevduatta dolarizasyon azalır ise Türk bankları için pozitif olur

Fitch:
    -20 Aralık'ta açıklanan programın büyüklüğü, etkileri belirsiz
    -Türk bankaları ciddi refinansman ihtiyaçları ve mevduat dolarizasyonu nedeniyle kur oynaklığına kırılganlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Deli gibi para basıyorlar, parasal genişlemeye gidiyorlar, paranın değerini düşürüyorlar devalüe ediyorlar %80-%100 neyse oran, çarşı pazar ikiye katlamış....enflasyon nereye gitti..

Enflasyon nereye gitti....boşver nereye gittiğini düşecek...
    E devalüasyon nereye gitti...O cari açık içindi....

Ney..nasıl..

2022' de enflasyonun düşeceğine inanan var mı? Yaw bu şartlarda yükselmedi bile ki düşsün...

Termometreyle oynayarak, hohlayarak/üfleyerek, odanın ısısını değiştiremezsiniz...Taşıma suyla değirmen işletemezsiniz..

Katar....gelir Aselsan maselsan ortak üretim, sipariş mipariş...swap mwap...buradan GKRY ye gider Doğu Akdeniz'de doğalgaz çıkarma anlaşması yapar, oradan Ermenistan'a gider, ağzını açamazsın...ne verdiniz, ne vaat ettiniz bu adamlara...yerli ve milli...dabi dabi..

Dolar bu sene %14 ten fazla artarsa, kur farkını hazine karşılayacak...neyle...kamunun parasıyla...kaçak elektrik bedeli gibi mübarek..Ee sen dolarını bana 1 yıllığına ver, dolar %14 ten fazla artarsa sana aldığım doları aynen iade edeceğim...Ben anlamadım..E dolar %14 artmazsa kardasın, neye göre hangi enflasyona göre...2022 de FED faiz arttıracak, %14 le kalır mı? Neyse yaw....normal düşünmenin anlamı yok...hiç bir şey normal değil ki...anormal düşüneceksin, hatta paranormal...

Bakalım 1 sene sonra ne olacak...gerçekten merak içindeyim...şu konut kredileri iyice bir düşerse çekelim, ev alalım dursun, madem ev fiyatları dolara endeksli...

Kendime Kastım Hıdır,
    Dağlara küstüm Hıdır,
    Zor günümde dostum Hıdır...

ps: Ne çok sela veriliyor yaw, imam dilkeşhaveran makamından vazgeçti artık, kısa kısa kesiyor...

Sayfa 60/987 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •