Sayfa 600/806 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

grafikte oyuncuların alış ve satış noktalarına işaret edilmiştir.

hissedeki dip yada zirve noktaları için şurası diptir burası zirvedir demek bana göre hatalı bir yaklaşım.

oyuncuların beklentileri ve hissede kalış süreleri değişik satış ve alış noktaları oluşturabiliyor.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Ciftci öldü bitti deniyor da bu traktorleri kim aliyor.ihracati ne durumda?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bist30 hikayesi hisseye yarayacaktır. Eylül ayı üretim verileri ile 2020 nin satış rakamları geçilir diye umuyorum.kalan üç ay şirket açısından yeni bir beklenti doğurur ytd...

4. Yakında yatırım şirketleri tahminlerini aşşağı yönlü revize etmeye başlarlar. Tahminler ile güncel tutar arasında makas çok açıldı bakalım neler bekliyor bizi... Genellikle maliyetler çok düşük hatta sıfıra yakın olduğundan rahat bir çok yatırımcı o yüzden tepki alımı da gelmiyor diye düşünüyorum... Daha da assagilara iner hissi yaratmıyor değil ama şu var ki eninde sonunda yine çıkar. Biraz bekletir, yıldırır ama çıkar... Ytd.

5. Yatirimci maliyetleri düsük deniyor.olabilir.O zaman su aklina geliyor insanin.Bu kagit 240 tl yi gordu...yani 150 / 240 arasi girenlerde olmustur bu kagida..yilin son 4 ayi sirket icin beklentilerin gerceklesmesi durumu olumlu yone cevirir

6. Zor çevirir çünkü o yola girdi bir kere...fk ve pd/dd ortada... Uzun süre surundurecektir çünkü onu destekleyek bir piyasa da yok şu anda... Neyse toparlaması umudumuz ama kişisel görüşüm bu... Bende portfoyumun %50 si ile aranizdayim. Düştükçe aldım ama artık almam... Ekurisi froto da aynı hareketleri yapıyor...
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Yatirimci maliyetleri düsük deniyor.olabilir.O zaman su aklina geliyor insanin.Bu kagit 240 tl yi gordu...yani 150 / 240 arasi girenlerde olmustur bu kagida..yilin son 4 ayi sirket icin beklentilerin gerceklesmesi durumu olumlu yone cevirir

7. Bugün de eksi kapatacağız elhamdülillah..

8. iyi geceler herkese.halka arzından beri ttrak hissesindeyim elimde birçok aracı kurumdan fazla ttrak hissesi var ttrak şimdiye kadar beni hiç yanıltmadı normal olagan hareketlerini yapıyor 240 tl yi gördügü zaman 6 veya 7 ay içinde 150 tl ye kadar inecegini tahmin ediyordum aracı kurumumda beni teyit ediyordu grafikler bunu ikaz ediyordu velhasılı kelam hisse normal hareketlerini yapıyor sonra hiç ummadıgınız zaman içinde gercek degerini bulacaktır.sıkıntıya panige gerek yok bunlar kesinlikle yatırım danışmanlıgı degildir sadece uzun vadeli düşünün herkese hayırlı kazançlar dilerim

Sayfa 600/806 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •