Sayfa 602/1006 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. Tefastan osf unu alacağıma özel sektör tahvillerin almak daha iyi değil mi orda da net , yıllık 20 nin üstünde getiri veren tahviller var ayrıca iyi de şirketler var yanlış mı düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Tefastan osf unu alacağıma özel sektör tahvillerin almak daha iyi değil mi orda da net , yıllık 20 nin üstünde getiri veren tahviller var ayrıca iyi de şirketler var yanlış mı düşünüyorum.
    Tek bir öst alirsaniz tumuyle o öst nin riskini almis olursunuz temmerrude dusmesi durumunda tum paranizi kaybedebilirsiniz

Tefastan öst fonu alirsaniz mantik olarak öst sepeti yapmis olursunuz ve riski o fon iceriginde östlere gore bolersiniz fonun icerigindeki bir öst temerrude dusse dahi cok dusuk oranda etkilenirsiniz

Vergilendirme acisindan da fon daha avantajli diye biliyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bosporos, borsacı. Dövizdeyim diye ayak yapıyor.

Adam ne zaman gelse borsa roket roket maşallah, çok iyi bir ay oldu Ekim, darısı Kasım ayına.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben borsaciyim, viop pozum sayesinde tl faizden de faydalanıyorum, şu an sene başında dolar almadığım için hala kardayim dolar faizi dahil, ama herkese tavsiye etmem çok riskli stresli iş senelerimizi verdik ki bazen çok zarar da olabiliyor. O grafik olabilir olsa bile bana yarar bence, zaten ülke yönetimi de devalüasyon istiyor anladığımız kadarıyla. Her yol munih oyna devam.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bak kardeş yol haritası bu grafik
    Belki faydası olur.!!
    Gerçekleşir veya gerçekleşmez.!!
    Yine de hiç yoktan iyidir.!!

4. Hahahahaja 18 Ekim
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben de şahidim siz ne zaman gelseniz zirve oluyor dövizde borsa da dip oluyor. Belki tesadüftür ama yine borsa ralliye kalkarsa hayırla anarım sizi

5. yılanoğlu mesaiye başladı. 9.62

derken 9.64 oldu ameka

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    yılanoğlu mesaiye başladı. 9.62

derken 9.64 oldu ameka
    Bişey olmaz. Tuik enflasyon rakamı sallayacak kimse inanmayacak herşey olduğu gibi devam edecek.
    Döviz kendini enflasyon oranına göre ayarlıyor zaten. Yıllık enflasyon ne ise o kadar gider çünkü MB de bunu engelleyecek silah yok artık. Onlarda zaten cari açığı azaltacağız falan demeye başladılar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

ENAGrup Tüketici Fiyat Endeksi (E-TÜFE) Ekim ayında %6.90 arttı

E-TÜFE’deki son 12 aylık artış oranı ise %49.87 olarak gerçekleşti.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    millette %19 faiz alacağım diye uğraşsın dursun banka kapılarında
    sonunda hepimiz coinci olacağız gibi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 602/1006 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •