Sayfa 603/1001 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Yak yac umut vadeden fonlar gibi geldi , yorumu olan varmi
    YAK'ın kategorisinde 4-5 fon varmış. Karma fon adı altında. Bunların ortalamasının da %3 kadar altında kalmış. Çok aktif yönetilen bir fon gibi görünmüyor açıkçası. YAC ise muadili fon sepeti fonlarına oranla iyi görünüyor yabancı fon sepeti fonlarını çıkarınca.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Dün AFT YAY gibi yurt dışı fon alanlar avantajlı olacak galiba.

Var mı? Dün alım talimatı verenler.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Fon sepetidir hocam. yay'a bağlı fonlar. özellikle Mart ayında büyük düşüş yaşadılar.
    Mart ayında bende vardı, resmen yamuldum. Panikle sattım ama daha sonra toparlamıştı. Ha bir de bulaşır mıyım, aslaaaa

4.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Bazı hisse fonları aylık portfoy değişimi tablosunda, sahip olduklları hisselerin dökümlerini ve ay içerisinde yapmış oldukları hisse satış ve alışlarını gün gün detaylı olarak göstermelerine rağmen,bazılarıda hisselerini ve hisse hareketlerini sır gibi saklamaktalar.Bununla ilgili bir şikayette bulunmak istesek nereye nasıl başvurmak gerekir?Bilgisi olan var mı bu konuda?
    açıklamak mecburiyetinde değiller ki ? öyle bir zaruriyetleri yoktu son bildiğim spk kuralları gereği... aslında ben de yatırımcısı olduğum bir fonun , ay sonlarında önceki taşıdığı pozisyonları ( yani açıkladığı an halen aynı pozisyonları taşımıyor olsa bile ) yaptığı işlemleri çarşaf çarşaf yayınlamasını istemem... fon yatırımcısı olarak ekstremi gösteririm fon yöneticisine yatırımcısnızm derim bilgi almaya çalışırım ne yapıyosunuz nasıl gidiyo diye... pokerde el göstermek gibi bi şey aslında benim tarzım değil yayınlanması....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. Black mirror arkadaş fon tablolarını günceller mi? Acaba.

Rica etsek güncellese. Az çok fikir veriyordu.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben para buldukça AFT, MAC ve TKF alıyorum.
    Satmayıda düşünmüyorum.
    Saygılar.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    ACC +%1,39 yapmış dün.

8. Şuraya bir vix birakalim.

Sayfa 603/1001 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri