Sayfa 604/639 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. ikinci bir durum şu da olabilir ismarın genel kurul toplantısı olmuş 3 ağustos 2017 de akyürek pazarlamanın yeni adresinde yapılmış yani kap taki adres ismara ait extra deponun yerlerini ismara da verebilir

2. Fırtına önceki sessizlik gibi...

3. Cezam bitmiş. Ama gene bir hareket yok...😢😭

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Cezam bitmiş. Ama gene bir hareket yok...����

Senin için hareketsiz bıraktık. Ne derler 'kambersiz düğün olmaz'

5.  Alıntı Originally Posted by izmirimizmir Yazıyı Oku
    Senin için hareketsiz bıraktık. Ne derler 'kambersiz düğün olmaz'
    Emekliligime kadar bekleme karari aldim..satmiyorum satmiyorum isterse kapansın

Ben sunu anlamiyorum herhangi bir olumlu haber yok beklenti yok hal boyleyken bu paçozu satani anliyorumda alan neden alir hadi biz edkiden beri nekliyoruz hele banka odemeleri tahvil odemeleri haberinden sonra kim neden alış giriyor alan mi akilli satanmi deli bakalm şuan batik durumda aksini idda eden varmi bilmiyorum birde bilanço aciklansin onunla beraber 20 nin altinada sarkar yazilanlar asla ytd ytd ytdytd

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu işte bir bit yeniği var... Dün sabah 20 den alım girdim tüm seanslarda alım gerçekleşmedi iptal oldu.... Dün akşam 18.40 ta tekrar alım girdim ve henüz hala gerçekleşmedi... Birileri 20 den zincir alım girmiş olabilir mi ?

Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Bu işte bir bit yeniği var... Dün sabah 20 den alım girdim tüm seanslarda alım gerçekleşmedi iptal oldu.... Dün akşam 18.40 ta tekrar alım girdim ve henüz hala gerçekleşmedi... Birileri 20 den zincir alım girmiş olabilir mi ?
    Murat bey beklentiniz nedir ölmuş esek kurttan korkmaz modundamiyiz yada bildiğiniz birşeymi var

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 604/639 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •