Sayfa 606/964 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Burada olumsuz hava verip insanlarin hisselerini sattirmaya calisanlar size sovmemek icin kendimi zor tutuyorum. Su an hisse tavanda eslesiyormus

2. tavan da eşleşiyor fakat işlemin açılmasına yakın hemen salıveriyor lar öyle kalsa

3.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Burada olumsuz hava verip insanlarin hisselerini sattirmaya calisanlar size sovmemek icin kendimi zor tutuyorum. Su an hisse tavanda eslesiyormus
    vol-boşundan doktoruna doktorundan ixirine ixirinden batmayanına HEPİNİZİ çok SEVİY;ORUZ iyi ki varsınız?

4.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Fabrika çok mantıklı yazılar yazıyorsunuz. Umursamayın sataşanları onlara dokunuyor demek yazdıklarınız
    Teşekkürler. Herkes neyin ne olduğunu görsün. Artık hisse ile ilgili yeri geldiğinde yazacağım.
    Bana laf atılmadığı sürece.

5. Enteesan işler dönüyor. Diğer köyü okudum. Öğleden sonra eşleşme tavan olmuş.
    Akşama doğru aynı tas aynı hamam. İlginç.

6. 4 yıldır bu hissedeyim merak ettigim nedenini bulamadım kafamda soru işaretleri oldu sayılganların 400 milyon lotu endex in zirve yaptıgı bu dönemlerde 4 yıl veya 5 yıl boyunca trede ederek bu süreçte 400 milyon lotu piyasada nakite cevirselerdi 2 tane daha rahat bir kervan saray holdink kuracak nakit paraları olurdu …sayın . Sayılgan ailesi Türkiye ve dünya borsaları zirvede mutlak bir dönüş kırılma noktasının son demleri sizler 4 ve 5 yılı hiba ettiniz, 400 milyon lotu nakite cevirseydiniz global girize girdiginde dünyada piyasalar bu 400 milyon lotun parasını nakiite tutarak tekrar Türkiye ve avruba abd. vss borsalarda degelendirseydiniz 400 milyon lotun parasını şuan için en az 4 tane daha kervan saray holding
    Kuracak büteceye sahip olurdunuz acaba diyorum dünyada ve ülkemiz borsaları girize girsin ben kervn hissemi yükselteyim zararda olan olmayan ne kadar Türkiye küçük büyük borsacı varsa hiç tedirgin olmadan tereddüt etmeden gelir benim kervn hissemi yukarıdan alırlar bende bu gelen birleşmeden dolayı beleş400 milyon lotu girizde borsa satırım diyemi düşündünüz beklediniz 5 yıl boyunca ???? lütfen Zeynep hanım selim bey Ertan baba sizler belki göremeyebilirsiniz ama bünyenizdeki danışmanız avukatlarınız vss Bunlar ne işe yarar parayla inat olmaz para bu gozoz degil lütfen biraz zeka sizi geçtim size yakın cevrenizde vizyon geniş hiç bir kimse yokmu ?? 400 milyon lot 5 yıl boyunca uyuttunuz bu 400 milyon lot

7. 0,46 kapatmış.
    harika harika harika
    0,32 deyken de belirttiğim gibi piyasa yavaş yavaş uyanıyor ve şirketi farkediyor.
    Selim bey ve Zeynep hanımı da doğru hamlelerinden ötürü tebrik etmek isterim.
    piyasa mutlaka hakettiği değeri gösterecek bu şirkete.
    hala çok ucuz hala çok ucuz diye düşünüyorum ve ucuz kelimesi rakamlara değerleme raporunun bu ay yayınlanması ile dökülecektir.

8. Cok guzel gidiyoruz beklemenin meyvelerini yeme sirasi bizde sukur. 46 alicili kapatsaydik guzel olacakti ama olsun.

Sayfa 606/964 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •