Sayfa 609/639 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. CİGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. İKİNCİ DEĞİŞKEN EMEKLİLİK YATIRIM FONU
    Kurucusu olduğumuz Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Değişken Emeklilik Yatırım Fonu
    portföyünde Akyürek Tüketim Ürünleri Pazarlama Dağıtım ve Ticaret A.Ş. tarafından ihraç edilmiş olan
    TRSAKYP41612 ISIN kodlu borçlanma aracı yer almaktadır. İhraççı kurum tarafından 16.01.2018
    tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda bankalara yönelik 15.01.2018 tarihli taksit ödemesinin
    yerine getirilemediği bilgisi açıklanmış ve alacaklı bankalar ile görüşmelerin sürdürüldüğü beyan
    edilmiştir.
    Fon portföyünde yer alan TRSAKYP41612 ISIN kodlu borçlanma aracına ait kupon ödemeleri için de
    yeniden yapılandırma planı kapsamındaki 26.01.2018 tarihli taksit ödemesi yerine getirilmemiştir. Bu
    kapsamda 26.01.2018 tarihi itibariyla temerrüde uğrayan ve detaylarına aşağıda yer verilen taksit
    ödemesi için kurucunun 26.01.2018 tarihli ve 2018-11 sayılı yönetim kurulu kararı ile fon portföyünde
    %100 oranında karşılık ayrılmasına; henüz vadesip gelmeyen diğer kupon ödemeleri ve 26.04.2019
    vadeli anapara ödemesi için bu aşamada herhangi bir aksiyon alınmamasına ve bankalar ile ihraççı
    arasındaki anlaşmanın akıbetinin yakından takip edilmesine karar verilmiştir.
    Fon
    Kodu Fon Adı 26.01.2018 Tarihli
    Ödeme Tutarı
    CHM Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Değişken Emeklilik Yatırım
    Fonu 17.734,45

Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    bilançonun kokusunu alanlar var sanırım üşüşmüşler bu gün 0.20
    Kar aciklayacak halleri yok ya

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by isagnakkk Yazıyı Oku
    Kar aciklayacak halleri yok ya

belli olmaz kardeş bu işler bu gün pendikteki extra depoya yeni raflar geldi bari camlara gazete yapıştırsalar

4. ag bunların yüzünden dedektif gibi oldum atla motora tek tek mağazaları dolaş al bir paket çekirdek ne ediyolar ne yapıyoşar ) küçük çekmeceden fatihe taşındık diyolar lan bitane bayan var ama hala merkez küçük çekmece yuttur babam yuttur

Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    ag bunların yüzünden dedektif gibi oldum atla motora tek tek mağazaları dolaş al bir paket çekirdek ne ediyolar ne yapıyoşar ) küçük çekmeceden fatihe taşındık diyolar lan bitane bayan var ama hala merkez küçük çekmece yuttur babam yuttur
    Kardeşim bunlarin nesini takip ediyorsun anlamiyorum bi buok yedikleri de yok3-5 aydaha bi çikiş yolu bulamazlarsa battik zaten batiğizda resmileşmeye kalır iş

Tacodamiydi doruktamiydi aalacağini alsa tutar 100 milyon tl miydi neydi yalan değilse bunun uzerinden gidersek buradan parayi alsa 8.4 mil tl kalan ozsermaye ye 25 tl eklese pp/dd 1.10 dan 0.25 lere düşer hissenin fiyati 1 lere tepki verebilir ....50 mil tl bankalara borçlarini kapatsa 25 te para kalir bununlada toptancilik yapilir marketcilik yap iş yap....tabi alacaği gercekten varsa
    Bunlarin amacı uzum yemek olsaydi 2-3 senedir işleri duzeltirdi amaçları uzumyemek değil bağciyi dovmek bagci biz oluyoruz heralde
    Şimdi arkadaşlar akpazzede olarak taco ya veya doruka bassak silahi adamlarin kafasina dayasa benim burada alacağim var alacağimi tahsil etmeye geldik desek
    Bi cinnet geçirmeye bakar

Ulan spk hadi bunlar adi ******** hirsiz siz bu ky hakkini korusaniz ne olurAkpaz yonetimine neden demezssin getir borc verdiğin parayi al kasani koy yatrimcini mağdur etmw suç duyurusunda bulun demekki spk daki gorevli lerin onunearasira sus payi atiyorlar kemik veriyorlar öbur turlu bukadar gozyumma olamaz gormezden gelinmez minareyi çalan kılıfini uyduruyor

8. Spk'ya öneriler sizde destek olun, borsa yatırımcının soyulma yeri olmaktan kurtulsun
    @Aneltzede adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/Aneltzede/status...752094209?s=09

Sayfa 609/639 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •