Sayfa 61/853 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 481 - 488 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Merhaba. Mutlaka mahkeme sonuçlanmadan yorum yapabilmek imkansız. Ancak 2016 faaliyet raporunda nazım imar planlarının başladığını okuduk. Bu da olumlu yönde bir gelişme diye yorumluyorum ben. Yatırım tavsiyesi değildir.
    içme suyu havzası engeli aşılmadan zor biraz.İstanbulun anayasası olan 1/5000 lik planın değişmesine bağlı.
    şu anda ancak bostan,patates,fasulye vs.vs.ekilebilir.

2. 4 Nisan işlem hacmi dikkatimi çekti... Referandum öncesi pozisyon belirlemesi, sanırım... P.tesi ne göre yukarda kapatması ve grafiği nin durumu bugüne bakalım nasıl yansıyacak...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    4 Nisan işlem hacmi dikkatimi çekti... Referandum öncesi pozisyon belirlemesi, sanırım... P.tesi ne göre yukarda kapatması ve grafiği nin durumu bugüne bakalım nasıl yansıyacak...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...
    pardon 5 Nisan işlem hacmi...

4. Doların yükselmesi mipaza yarar sonucta net döviz pozisyonu artı 3800000 ...döviz yükümlülüğü yok.arsa falan hikayesiyle 2017 nin yıldızlarından olabilir...piyasadan endeksten bağımsız hareketler görebiliriz...ytd

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    içme suyu havzası engeli aşılmadan zor biraz.İstanbulun anayasası olan 1/5000 lik planın değişmesine bağlı.
    şu anda ancak bostan,patates,fasulye vs.vs.ekilebilir.
    Fiyat artışları en çok sera ürünlerinde görüldü. İstanbul hali fiyatlarında göre taze şeker fasulyenin Şubat ayının ilk günlerinde 17 lira olan kilo fiyatı kar yağışının ardından yüzde 30 artışla 22 liraya yükseldi.

2100 dönümde süper fasülye olur

istanbulun taşı toprağı hep bina oldu,biraz da tarıma önem verilmesi lazım,,ilerde yiyecek bu nüfus artışına yetmeyecek.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    istanbulun taşı toprağı hep bina oldu,biraz da tarıma önem verilmesi lazım,,ilerde yiyecek bu nüfus artışına yetmeyecek.
    Merhaba üstad,
    Mevcut arsaya ne eksen gider gider gitmesinede faliyet raporunda yer alan imar planı çalışmaları ve devam eden mahkeme süreci
    nasıl bir yol izler ? Yıllardır süren bir süreçten bahsediyoruz ancak ilkkez faliyet raporunda yer alan bu açıklamayla yolun sonuna gelindi diyebilir miyiz ? Şirketin elinde devam eden iki proje gözüküyor, buna yenileri eklenmez ise 2017 karında düşüş olabilir. Şirketin yeni yatırım ve projelere ihtiyacı var. 2.300 hektarlık tarlada neler olmazki ..ne eksen bire bin alırsın hisse için gerekli malzeme var ancak bir okadarda engel ve sorunlarda var. Toparlayacak olursak 2017 de hisse için beklentileriniz nelerdir ?
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

Sayfa 61/853 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •