Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Muameleci senin ... diyeceğim, pazar günü ağzımı bozmayayım, bu gerzek için.
    benim rahmetli dede şöyle derdi, buna küfür etmeye bile değmez lakin bunu ciddiye alanın ta amk..

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Muameleci senin ... diyeceğim, pazar günü ağzımı bozmayayım, bu gerzek için.
    Dün şahit olduğum olayla tam örtüşüyor şu an yaşanan olay... Otoban kenarında otostop çeken hayat kadınlarını dairemin camından haftada 3 gün izlerim. Dün yürüyüş için otoban paralelindeki parkurdan ilerlerken polis bu kadınları almaya çalışıyordu. kadınlar utanacağı veya başka mazeret ileri süreceğine '' Kıskanmayın bizim kazandığımızı, anladık maaşınız bize yetmiyor , gelin anlaşalım haftada bir bedava turu yaparız '' diyordu.

Yani burada o kadar insanın rahatsızlığını belirtmesine rağmen halen ısrarla mekana sızılması çok manidar !

3. Cumhurbaşkanının ABD ye gidişiyle ilgili yaptığı konuşmada ; genelleme yaparak - bazı liderlerle görüşeceğim- demesi ben de umutsuzluk yarattı. Zira eğer Lider statüsünde biriyle görüşecek olsa mutlaka özel olarak ismen belirtirdi. Bu durumda bazı ekonomistlerin '' Bıden ile görüşme yapılırsa dolar sert düşer '' tezi geçersiz kalacak gibi.

Pazartesi ve salı günü dolar/ tl tekrar zirveyi test ederek Salı gecesi açıklanacak FED kararını görmek isteyebilir. Ertesi güne bir ihtimal teknik düzeltmesini de bir bahaneyle yapmak adına biraz geri çekilerek 23 eylül saat 14 e kadar 8,65 - 8,70 lerde silkme - çekme operasyonu yapabilir. Devrim Akyıl ve bir kaç uzman 9,30 cepte derler. Hayırlısı diyerek bekleyip göreceğiz. Burada yazılanlar şahsi fikirlerim olup beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olamaz. Tavsiye uzman kurumlardan alınmalıdır.

4. https://www.reuters.com/world/china/...ws-2021-09-19/

Evergrande alacaklıların paralarını gayrimenkül şeklinde ödemeye başlamış. İflasın resmileşmesi anlamına gelmiyor mu bu? Evleri alanlar da turşusunu kuracak değiller herhalde. Onlar da ellerinden çıkarmaya çalışacaklardır.

Sonra bum. Çin'de gayrimenkulü olan yoktur inşallah.

ytd

5. Bugün yine 9,5 Robin uzaktan sallamış... Covid sonrası büyüme için TL nin değer kaybetmesi iyidir demiş. Zenciler kovalasın kayna nanı eyy Robin !!

6. Bizzat kendim!!
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye gitmeden önce yaptığı açıklamalarda kira ve gıda fiyatlarındaki artışlarla ilgili gelen soruya, "Suistimal varsa, takiple bu zulmün önüne geçeceğiz" sözlerine yer verdi. Marketlerde ciddi fiyat farklılıklarıyla ilgili bizzat kendim de ilgileneceğim" sözlerine yer verdi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bizzat kendim!!

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizzat kendi yalan ve palavralariyla konusacak demek ki.

Yeterki kamu oyu issizlik ve soygunlari konusmasin.

Haber Globalde, fiyat artışlarının sorumlusunu arıyor bir prof, iki doçent, bir hukukçu...şaka gibi..körler sağırlar birbirini ağırlar, prof biraz bir şeyler söylemeye çalışıyor ama çok zayıf...sanki muhalefetten de biri olsun, ama çok 'şey' de olmasın diye seçilmiş...

Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •