Sayfa 61/1003 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Ümit Özdağ: "Sayın Sinan Oğan'ın açıklaması sadece kendi politik tercihidir. Bu açıklama Zafer Partisi'ni temsil etmemekte ve bağlamamaktadır. Zafer Partisi adına açıklama yarın saat 11.00'de benim tarafımdan yapılacaktır"
    Muhtemelen tarafsız kalacak, Oğan' ı kötü ilan etti, bu şekilde oyların Cumhura kaymasına vesile olacak, kendisi ise hiç bulaşmamış olacak bu mevzuya, 'en haklı benim' rolünde kalacak, sonra Oğan'a sahip çıkacak, zaten her şey danışıklı...

Bahçeli stratejisi bu görürsünüz, mevzu Atatürkçüleri Milletten koparmaktı ve başardılar, en az bi o kadar da sandığa gitmeyen vardır. Çünkü CHP nin oyu %25, hiç değişmedi, Bebecan, Davitoğlu, Karamollaoğlucular %3-5 CHP ye oy verdiğine göre, tam bu kadar da sandığa gitmeyen var demek ki..

2. Bakın zamanında ne demişim

"Burası vitaminsiz gobbels'in proje partisi olan ve tek amaçları muhalefete kesinlikle oy vermeyecek olan z kuşağının oylarını manipülasyon teknikleriyle çalmak olan zafer partisinin trolleriyle dolmuş...

Kılıçdaroğlu amuda kalksa zafer parti chp ile birlik olmaz çünkü proje parti.

Neyse hepimize geçmiş olsun ekstra ekstra bir durum olmadığı sürece 2. tur maalesef kaybedilecek..."

https://www.hisse.net/topluluk/showt...26#post6420026

Daha durun yerel seçimler var Z kuşağını bir de orada trolleyecek Zafer partisi..
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sinan Oğan'a Mültecilerden Sorumlu Devlet Bakanlığı vermişler, HüdaPAR cı da yardımcısı olacakmış...(?)

Ulan dedik, şunların gazına gelmeyin, tek sonuç kazanmaktır diye...

Herkes artist..hayatlarında PKK lı gördüler sanki...FETÖ yle zerre sorun yaşadılar sanki...Bu halta ortaksınız Nokta...

Yarın Atatürk falan diye de ağlaşmayın...Bebecan Davidoğlu Karamollaoğlu Cananla yan yana gelemeyeceğine göre, yarın AKP ye katılırlar, belki Sezgin de gider onlarla...yarın yarın...Dua edin de AKP açılım sürecine geri başlamasın...

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Muhtemelen tarafsız kalacak, Oğan' ı kötü ilan etti, bu şekilde oyların Cumhura kaymasına vesile olacak, kendisi ise hiç bulaşmamış olacak bu mevzuya, 'en haklı benim' rolünde kalacak, sonra Oğan'a sahip çıkacak, zaten her şey danışıklı...

Bahçeli stratejisi bu görürsünüz, mevzu Atatürkçüleri Milletten koparmaktı ve başardılar, en az bi o kadar da sandığa gitmeyen vardır. Çünkü CHP nin oyu %25, hiç değişmedi, Bebecan, Davitoğlu, Karamollaoğlucular %3-5 CHP ye oy verdiğine göre, tam bu kadar da sandığa gitmeyen var demek ki..
    Bakalım doğru cikacak mı, içişleri bak teklifi ile neden olmasın ..

Ümit Özdağ Kemal Kılıçdaroğlu ya destek verme kararı aldı. (Sözcü Tv)

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    muhtemelen aynen dediğiniz gibi olacak..

sonrasında (inşallah bir sürpriz olur ama hiç sanmam) seçim kaybedilince meral momy de çıkıp mart ayında kemal'e saydırdığı yerden devam edecek.. mansur dedik size vs diye..

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Bakalım doğru cikacak mı, içişleri bak teklifi ile neden olmasın ..
    Ümit Özdağ Kemal Kılıçdaroğlu ya destek verme kararı aldı. (Sözcü Tv)
    bu haber doğruysa ümit özdağ politik aklı, politik fırsatçılığı kullanmış olur. omurga falan kimsede kalmadı. daha doğrusu hiçbirinde hiç olmadı zaten.. o yüzden sorun değil

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu haber doğruysa ümit özdağ politik aklı, politik fırsatçılığı kullanmış olur. omurga falan kimsede kalmadı. daha doğrusu hiçbirinde hiç olmadı zaten.. o yüzden sorun değil
    Şuan politik arenada Türk milliyetçileri temsil eden bir Ümit Özdağ kaldı ...

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu gün bankama para çekmeye gidecektim gidemedim...Eurobond alıp kalanı çekeyim diye düşünürken eurobond fiyatı sordum faiz %10.x risk alıp eurobonda devam mı yoksa popoyu sağlama almak için ev de mi tutayım karar veremedim...Sistemde bayağı para var a.q...KK kazansa idi ne güzel hem dolar hem borsa tavan tavan gidecekti....Şimdi sistemdeki para ne olacak!!1 Dötü sağlama almak için ne yapmalı falan bir sürü soru ve risk yönetimi...

Neyse ülke ne hale geldi a.q
    Bende bankadan yarın çekiyorum şöyle 1ay kadar kalsın seçimden sonra sert önlemler gelebilir çekemeyebiliriz. Ya da limitli çekim koyabilirler.

Sayfa 61/1003 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •