Onemli Gunler Banner
Sayfa 610/690 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bol kazançlarınız olsun. Aman dikkatli olun riskli fakat çok ucuz kalmış hisseler ancak IEYHO ve CEMAS bir düzeltme vs yapabilir dikkatli olmak lazım kısa zamanda yüzde 50-60 yaptılar. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, ben bereket versin 300-500 tl aldım ikisinden tavan olan iehyo ya zaten giriş fırsatı vermedi sabah..Size uymam ben ama yine de bilgilendirin..Özellikle cemaş tam bir adrenalin hissesiYTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Ben de YKB sitesi çöktü ne zaman acil bir alım satım yapayım desem çalışmıyor. YTD

3. Ucuz gayrimenkul şirketlerinde potansiyel devam ediyor, yeniden değerlemelerden yüzde 90 vs artış yönünde gelen şirketler var, araştırıp onları bulmak lazım. YTD

sn tahminci bulduk zaten)))))))))8 aydır yatırımcısıyız,bekliyoruz.Bu arada bilançoya beş gün kaldı.Nasıl bir bilanço gelecekse adamlar harekete erken başladılar.

5. Maşallah diyelim, siz herkesten çok hak ettiniz kazanmayı.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    sn tahminci bulduk zaten)))))))))8 aydır yatırımcısıyız,bekliyoruz.Bu arada bilançoya beş gün kaldı.Nasıl bir bilanço gelecekse adamlar harekete erken başladılar.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla ben bugün 16k aldım sattım 250 tl koydum kenara sizdeki sabır bende olacaktı şuan yurt dışında yaşıyor olacaktım, bol kazançlarınız olsun..Az bir klgyo ile devam

Bu arada sn hissedar sn GP vardı neredeler acaba.Son çıkışta kağıtda değillerdi sanırım.Yoksa kesin yorum yaparlardı.Biz malum artık demirbaş olduk,bu gidişle baya uzun süre de öyle kalacağız

Valla arkadaşlar cidden trade işi branşım değil.Pek de sabırla alakası yok,trader olmaya çalıştım mı sinir sistemim darmaduman oluyor,bu şekilde rahatım ,yol planı belli, hareketler belli içim rahat olarak devam ediyorum.Yoksa cidden sizinki daha zevkli,keşke becerebilseydim.

Sayfa 610/690 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •