Sayfa 611/948 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Bir kaç gün yok sn TheOne , yarın son
    Yarın Konsolide olmayanlar için son tarih.
    Konsolideler 14 mart.
    Bizimkisi Temmuzda birleştiği için blançosu konsolide olmayacak mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Yarın Konsolide olmayanlar için son tarih.
    Konsolideler 14 mart.
    Bizimkisi Temmuzda birleştiği için blançosu konsolide olmayacak mı?
    Konsolide olmayan, yani 01 Mart 2018 son gönderim. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/632299
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Kızmazsanız bu konu ile ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Söylemlerim kişilere karşı değildir. Lütfen yanlış anlamayın.

Yatırım yapıyorsak bazı sorunlara katlanacağız, yapacak bir şey yok. Dünyada hangi iş konusunda dürüstlük var. Zaten hayatımız imtihan dünyası değil mi. Sahtekarlıkları dile getirmek, kızmak ve küfretmek günaha girmekten başka bir işe yaramaz. Burada olduğumuza göre bunları kabul edelim, biz işimize bakalım, hatayı karşımızda değil, kendimizde arayalım.

Analiz yapalım, tutmazsa başka bir hisse peşinde koşalım, rızkımızı arayalım. Yine tutmadı, vardır bir hikmeti. Hikmette sual olmaz arkadaşlar. Çekeceğimiz varmış deriz. Spek miş, tahta yapıcıymış, bunlar boş işler. Faydalı işler peşinde koşalım.

Hatayı ve zararı sadece ve sadece kendimizde arayalım. Güzeli ve kar etmeyi de Allah tan bilelim. Biz doğrusunu yapmaya çalışalım, yolunda bulunalım, birbirimize yardım edelim, bildiklerimizi paylaşalım. Gerisi ya nasip, ya kısmet.
    YOK Üstad sonunda bu piyasa beni yoldan çıkaracak , en kınadığım şeye baş vurup galip takipçisi olacağım , takıldığı hisseler belli dipte olana yatıp 2. tavan da gönder gitsin , kişi kınadığı şeyi yaşamadan ölmezmiş..... AMAN HA YTD

4. merhaba aylardır takipteyim , paylaşımlarınız , fikirleriniz çok güzel umarım devam edersiniz.

Bugünlerde hacim iyice dibe vurdu , buradan anladığım kadarıyla dibi bulduğumuz hissine kapılıyorum. Olumlu bir bilanço gelmesi halinde tekrardan yukarı yönlü bir ivme kazanabileceğini düşünüyorum.

ilk mesajım hayırlı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Kızmazsanız bu konu ile ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Söylemlerim kişilere karşı değildir. Lütfen yanlış anlamayın.

Yatırım yapıyorsak bazı sorunlara katlanacağız, yapacak bir şey yok. Dünyada hangi iş konusunda dürüstlük var. Zaten hayatımız imtihan dünyası değil mi. Sahtekarlıkları dile getirmek, kızmak ve küfretmek günaha girmekten başka bir işe yaramaz. Burada olduğumuza göre bunları kabul edelim, biz işimize bakalım, hatayı karşımızda değil, kendimizde arayalım.

Analiz yapalım, tutmazsa başka bir hisse peşinde koşalım, rızkımızı arayalım. Yine tutmadı, vardır bir hikmeti. Hikmette sual olmaz arkadaşlar. Çekeceğimiz varmış deriz. Spek miş, tahta yapıcıymış, bunlar boş işler. Faydalı işler peşinde koşalım.

Hatayı ve zararı sadece ve sadece kendimizde arayalım. Güzeli ve kar etmeyi de Allah tan bilelim. Biz doğrusunu yapmaya çalışalım, yolunda bulunalım, birbirimize yardım edelim, bildiklerimizi paylaşalım. Gerisi ya nasip, ya kısmet.
    Bu yazdıklarınızın nesine kızabiirizki.Daha önceden çoğunlukla olduğu gibi %100 katılıyorum.
    Bir tek siz değil sizin gibi şirketin temeli hakkında olumlu düşünen bir sürü sağlam temelci var .
    Analizlerinizde de bir hata yaptığınızıda düşünmüyorum.Rakkamlar yalan söylemez söylediğiniz her şey herkesin bir tıkla ulaşabileceği bilgiler.
    Son düzenleme : knox; 27-02-2018 saat: 13:43.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku

sn. izci, saygı olduktan sonra her türlü paylaşımın faydasını görebiliriz. bilginin paylaştıkça değerli olduğuna inanmışımdır hep. herkesin bilgiyi süzebileceği bir aklı vardır muhakkak. ayrıca bende tahmin ve analiz yapıyorum çok doğal olarak yanılabilirim ve hatamı düzeltmeye çalışırım. su akar yolunu bulur. bol kazançlar

7. Normal şartlarda bilançonun 10 aşağısı olması mümkün değil. Ben acaba 14 ve üstü olabilir mi buna odaklandım.

Ayrıca borsada herşey mümküdür. Bunun tabi ki farkında biriyim. Ancak bilanço ve gelir tablolarını detaylı inceleyenler minimum 13 civarı kar geleceğini beklemeleri yanlış değil.
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

8. Sn izci yazdıklarınızdan yanlış anlaşılacak her hangi bir durum kesinlikle söz konusu olmamakla beraber sizi keyifle takip etmeye devam edeceğimi belirtirim.

Sayfa 611/948 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •