Sayfa 611/890 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Yine mi olumlu bir haber var yoksa?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Haber olumlu kemerleri gayım bağlayın
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Yine mi olumlu bir haber var yoksa?
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Haber olumlu kemerleri gayım bağlayın

O olumlu haberlere viop da kimler yüklü miktarda short açıyor bilmek lazım. Belki de hırsız içerdendir. Viop bilgim çok yok,. son 1 haftada kim nasıl pozisyon almış , paylaşabilcek var mı?

4. Bir de bu hissede şu edebiyatı yapana güler geçerim. " Hissemizi alacaklar, baskılıyolar " Arkadaşlar yapmayın etmeyin. Dolaşımdaki yaklaşık 1.2milyar hissenin çoğu zaten ellerinde. KY toplasan, benim hesaba göre 120mil lot civarı anca. Böyle tahtalarda tecrübemle söylüyorum, tahtacı için en güzel hareket trade'dir. Trade için hissenin ucuz olması lazım ki tahtaya her haberde hacim artsın. Diyoruz ya her haberde neden basıyolar diye. Bir de bu açıdan düşünmek lazım.

5. Bne kül yutmam hisseyi elimden almaya çalışıyorlar. Kelepir hisse yok ben de
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Bir de bu hissede şu edebiyatı yapana güler geçerim. " Hissemizi alacaklar, baskılıyolar " Arkadaşlar yapmayın etmeyin. Dolaşımdaki yaklaşık 1.2milyar hissenin çoğu zaten ellerinde. KY toplasan, benim hesaba göre 120mil lot civarı anca. Böyle tahtalarda tecrübemle söylüyorum, tahtacı için en güzel hareket trade'dir. Trade için hissenin ucuz olması lazım ki tahtaya her haberde hacim artsın. Diyoruz ya her haberde neden basıyolar diye. Bir de bu açıdan düşünmek lazım.

6. Whatsapp ile ilgili durun hissenin dengesini bozdu. Pazartesi günü 17,37 hareketi ile hisseye olan talep ile mallanan bir çok kişi şimdi zararda. Tahtacıda o verdiği malları aşağıdan almadan yukarı döndürmeyecek. 17,37-16,70 hareketi ile pazartesi atlayanları pişman etmeye devam ediyor. Bakalım ne zaman tamam diyecek ve yukarı dönecek. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bne kül yutmam hisseyi elimden almaya çalışıyorlar. Kelepir hisse yok ben de

Sana buradan istediğin kadar veriyorlar ama... bir de böyle düşün!

Sayfa 611/890 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •