Sayfa 618/814 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ne sendromuydu ya katiline aşık olunuyordu bizde öyle olduk he

2. Stockholm
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    ne sendromuydu ya katiline aşık olunuyordu bizde öyle olduk he
    ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Marka yönetim kurulunda mine hanım net bir söylemi vardı. Ne pahasına olursa olsun transtürkü kota tekrar sokmak için bütün gücümle uğraşcam ve tekrar net olarak borsa kotuna sokcam demişti. Ama biraz zaman kaybı olduğunu bütün sıkıntının zaman olduğunu preje ve alt yapı hazırlıklarını tamam olduğunu net olarak söyledi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Stockholm

he o işte bitirdi bizi ne psikoloji kaldı ne akıl allah sonumuzu hayır etsin

5.  Alıntı Originally Posted by arma19 Yazıyı Oku
    Marka yönetim kurulunda mine hanım net bir söylemi vardı. Ne pahasına olursa olsun transtürkü kota tekrar sokmak için bütün gücümle uğraşcam ve tekrar net olarak borsa kotuna sokcam demişti. Ama biraz zaman kaybı olduğunu bütün sıkıntının zaman olduğunu preje ve alt yapı hazırlıklarını tamam olduğunu net olarak söyledi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    nasıl gerçekten bunu söyledimi ortak

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu'dan gelen 02/05/2018 tarihli açıklama aşağıya çıkarılmıştır;

"MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Şirketimizin pay piyasasındaki olası olağandışı gelişmelerin etkilerinin asgariye indirilmesi ve Şirketimiz pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumuna uygun bir ortamın sağlanmasına katkıda bulunulması ve böylece tüm Şirketimiz pay sahibi yatırımcılarımızın menfaatlerinin korunması amacıyla, 03.05.2018-31.07.2018 tarihleri arasında Şirketimiz paylarını borsadan alacağımı, alıma konu edilebilecek azami fon tutarının ise 31.500.000,-TL olduğunu ve buna göre Şirketimiz pay piyasasında yapılacak alım işlemlerinin 3 aylık sürede tamamlanacağını bildirir, konunun Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığı ile Şirketimizin tüm yatırımcılarına duyurulması için gereğini rica ederim."

Yatırımcılarımızın ve tüm kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,
    31.500/25.623= 1.2293 den geri alacağım diyor.
    Nerden geri alacakmış? Borsa kotundan. Borsaya kote degil. Borsa dışı alsın...
    Bu nasıl karar? Uygulanabilir mi?
    Yarın satıyorum 1.2293 den...
    Tozlu hanım nerdesin?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. yatırımcı ilişkisindeki arkadaş da ayrılmış remzi ortada yok nasıl olacak bu işler peki haberde alamıyoruz

8. 1 yıl önce bir rüya görmüştüm serbest marj anapazar da işlem görüyordu 2.5 civarı elimde lot yok sadece siz dostlarım için buradayım inş öyle olur
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    nasıl gerçekten bunu söyledimi ortak

Sayfa 618/814 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •