Sayfa 618/691 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Sn. ŞEKERLİ aynen öyle bu hisseler STOP suz alınmaz, tanımadan bilmeden bodoslama alışlar tehlikeli, ancak nasıl zarar ettiniz bilmiyorum her biri sıkı prim yaptılar mesela ben IEYHO ve CEMAS’ı yüzde 50 karla sattım ADESE henüz hedefime gelmedi onda da yüzde 10 kardayım, bu tür hisselere yükselip flama hareketi yaptığında girmek en çok karı aldırıyor taban oluşumu çooook uzun sürüyor.

KLGYO da ise 2.20 direnci çalışıyor bakalım orayı geçecek mi, yazdığım gibi 2.30-249 aralığı test edilebilir oradan düzeltmeye girer şeklinde beklentim var. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bilmediğin sularda derinlere açılmayacakmışsın , hisseler tam bir adrenalin hisseleri abovvvv YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Valla ben de sıkı kar yazdım daha da bu kağıtların yolu olduğunu düşünüyorum düzeltme tamamlansın yine bakacağım. Ama grafikten bağımsız alıp satmamak lazım grafik ipucu veriyor. Hiç bir kağıt roket gibi gitmez arada 2-3 günlük düzeltmesi olacak trend bozulursa kaçmak lazım. YTD

Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    yok yaw iyiydi sn şekerli hareketler cemaş da adese de ieyho da

3. KLGYO eşleşme fiyatı 2.18. Açılış pozitif oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    KLGYO eşleşme fiyatı 2.18. Açılış pozitif oldu.
    Günaydınlar üstad, Valla sizi tanıdığıma çok sevindim. Sizle tanıştıktan sonra ilk defa karda oldum.. Hisse senetlerimde %20 civarı şuan. 150K civarı borsadayım. Kalanıyla alsat yapıyorum. Vurgun yersen bile bu 5-10k yı geçmeyecek bu şekilde. KLGYO larımı da yarı yarıya 24-25 arası bugün verdim.. Cemas, IEYHO ve ADESE de sizden kalan kırıntıları toplamakla meşgülüm şuan, Tekrar teşekkürler tüm bilgiler için.YTD

5. Sn. ŞEKERLİ, takip ediyorum süper.. az da trend takibi lazım.. trend devam ederken ufak tefek düzeltmelerden zarar gelmez. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Günaydınlar üstad, Valla sizi tanıdığıma çok sevindim. Sizle tanıştıktan sonra ilk defa karda oldum.. Hisse senetlerimde %20 civarı şuan. 150K civarı borsadayım. Kalanıyla alsat yapıyorum. Vurgun yersen bile bu 5-10k yı geçmeyecek bu şekilde. KLGYO larımı da yarı yarıya 24-25 arası bugün verdim.. Cemas, IEYHO ve ADESE de sizden kalan kırıntıları toplamakla meşgülüm şuan, Tekrar teşekkürler tüm bilgiler için.YTD

6. Günaydın dostlar;
    eter ve shibaları da 5.4k karla sattım biraz önce, İnşallah burada da kazanırız..Mevcut lot 26k. Bilanço amaçlı, 40 ı görürse gözünün yaşına bakmam.ytd

7. Bilgi sahibi olan arkadaşlar tavsiye verebilir mi? kkm den çıktığım para ile amerikan teknoloji hisse fonu almayı düşünüyorum. yılbaşından beri %6 civarı ekside, faiz artışı durursa hisselere yönelim olabilir düşüncesindeyim. Geçen sene %100 ün çok üzerinde getirisi olmuştu. Dolar artacaksa ayrıca katkısı olur diye de ek düşüncem var..Ne yapmamı önerirsiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar;
    eter ve shibaları da 5.4k karla sattım biraz önce, İnşallah burada da kazanırız..Mevcut lot 26k. Bilanço amaçlı, 40 ı görürse gözünün yaşına bakmam.ytd
    Hiç acımam valla..2.32 ortalama ilen verdim yarısından fazlasını kaldı 10k.ytd

Sayfa 618/691 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •