Sayfa 618/656 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628 ... SonSon
Arama sonucu : 5247 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Alarko 124 tl

Algyo 84,80 tl seviyelerde

Bu spek sayesinde % 49 paramız GASP EDİLDİ ve çalındı İÇ EDİLDİ

BUNA SEVVŞNMEMİZİ KİSME BEKLEMESİN ARKADAŞLAR !

HERKES herşeyin farkında da kapanacağının farkındayız !

Yabancı gelir alır bu 200 tl denk gelir Alarko 190 tl de kalır Alarko yu geçeriz

Spek denen VAR OLAN kum tanesi hükmündeki Canlı nefes alanı oluşumu ! değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor artık yeter !

2. Alarko holding kendisini dev aynasına görebilir öyledir de , ama Algyo olarak daha müthiş bir şirketiz , evet biz daha iyi bir şirketiz !

Biz Algyo cular Alarko holdinge göre daha çok kazancı daha çok kar elde etmeyi , daha iyi fiyatlamaları hak ediyoruz Alarko holding bu 4,5 fk 3,3 pd fiyatları bizim kader hak ediyor mu ?

Bunu eleştiri olarak patrona ve yönetime de duyurmak isterim 2 kişi değil onlarca kişinin eleştirileri budur !

3. % 25 malımı 38.30 tl sattım artık tavan da olsa benek hisselere giriş ve nakit kovalarım

Kalanlar dursun en azından kulp mulp yapar kafayı takar buna ne olur be olmaz !

Full tek hisse taşımak yanlış dediler ben yanlıştan dönmesini bilirim arkadaşlar

Ytd

4. Dün size demiştim KULP YAPABİLİR endekse ters hareket edebilir diye malını Full satıp alttan alana da helal olsun

Zeki borsacıymış

Suudi Arabistan kralı ve Mekke’nin hizmetkarı bu hisseye gelip alım yapmalı artık sabır da taşıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,306
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Dün size demiştim KULP YAPABİLİR endekse ters hareket edebilir diye malını Full satıp alttan alana da helal olsun

Zeki borsacıymış

Suudi Arabistan kralı ve Mekke’nin hizmetkarı bu hisseye gelip alım yapmalı artık sabır da taşıyor
    sn deniz Ali
    lütfen başkasının kutsallarını alet etmemeye özen gösterin. Papa dır Haremi Şeriftir bunları bari rahat bırakın gidin Biderna Kral Charlesi falan ekleyin...
    bir lafım da yaptığınız harekete. yatırım ciddi ve planlı bir iştir. buradan bağırıyorsunuz hatta ağlama duvarı haline getiriyorsunuz. yok 38 olunca söz 100 000 lot vereceğim. bir tanıdığım 500 000 lot verecek. kusura bakmayın da burası diğer sosyal medya alanlarına benzemesin. biraz daha ciddi olun ve sözünüzün eri olun...

benim buradan çıkarımım şu: spekler tahtayı okudukları kadar hisseneti de sosyal medyayı da okuyorlar. ama inandırıcılık kalmamaya başladı. artık siz yok şu fiyat olsun şöyle olsun derseniz kendiniz inanacak mısınız acaba?

6. Çok kafaya takmayın az önce 2 ekmek, birde paket ekmek aldım. 50 küsur TL tuttu. Çok çılgın bir enflasyon var. Gmyo ciddi ralliye kalkacaktır. Ödenmiş sermayesi düşük kalmış, karlı vs bir şirket varsa o farki kapatacaktır. Rahat olun. Enflasyon varlık fiyatlarını nominal ve reel bazda arttırdı.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Neye inanırsak inanalım asıl olan Kul hakkı yiyen spekle mücadele yemektir ben Spk başvurusunu yapıyorum

Buralar sizlere emanet. 1000 lot. Veya 500.000 lot emek veriyor insanlar ömür boyu o paralar kolay kazanılmıyor

Bizler mirasyedi zengin insanlar değiliz emekçi insanlarız

Ben sözünü tutarın bu sayada değil İş bankası forum sayfasında yazıcam ama Algyo yazıcam orada daha çok okunacak Algyobir işe yarasın en azından ))

Sizlere koy gelsin arkadaşlar bol kazançlar haklısınız da ben sinirden 2 haftadır spek yüzünden uyuyamıyorum zaten sinir küpü olduk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,306
    sn takipçiler
    lütfen burada yazılan her şeye inanmayın. gerçekten garip oldu dünya. benim yaşımdakilerin kaldırabileceği şeyler değil. aslında bırakıp da gidemiyoruz çünkü ilgilendiğimiz hisselerden mesela geçmişe doğru bir araştırma ancak hissenet gibi yıllardır devam eden sağlam platformlarda mümkün. diğer bütün mecra çöp oldu bir kaç gün öncesini bile bulmanız mümkün değil... ve gitmek meydanı hepten teslim etmek manasına geliyor.. rahatsız olan var ise özür diliyorum ben gerçekten inanmıştım. çünkü yalan olamayacak kadar çok uçuktu diye düşünmüştüm...

Sayfa 618/656 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •