Sayfa 619/1001 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by astrafe Yazıyı Oku
    bu fon işide bir nevi borsaya dönmüş sanki.... anlık günlük 15 dakikalık ☺... ben alıp unutmayı düşünüyorum ama yanlış yapacam acaba...
    bahsettiğimiz fon , borsada işlem gören yatırım fonlarının ... ( altın banka endeks etf leri ) '' net aktif değerlerinin takip edilmesi ''... net aktif değere bakmadan borsadaki fiyat kotasyonundan alım satım yapmak rastgele işlem olur...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    derinliksiz alınca alış-satış kademeleri gözüküyor mu hocam?
    kıymetli dostum , aziz hemşehrim , sayın turuncu nur yüzlü başkan ;

derinliksiz alınca anlık olarak alış ve satış fiyatları görünür , son fiyat görünür fakat kaç lot olduğu görünmez ... yani derinliksiz yüzeysel olunca lotları göremezsin. yüzeysel plus olursa tek kademe derinlikli alış satış fiyatlarını görürsün , altta üstte bekleyen fiyat kotasyonlarını ve lotlarını göremezsin.
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    kıymetli dostum , aziz hemşehrim , sayın turuncu nur yüzlü başkan ;

derinliksiz alınca anlık olarak alış ve satış fiyatları görünür , son fiyat görünür fakat kaç lot olduğu görünmez ... yani derinliksiz yüzeysel olunca lotları göremezsin. yüzeysel plus olursa tek kademe derinlikli alış satış fiyatlarını görürsün , altta üstte bekleyen fiyat kotasyonlarını ve lotlarını göremezsin.
    Ne margarinliyoruz üstad?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bendenizde ucundan kıyısından tutuyorum eurobond fonlarının.
    Böylece eurobondcular belli odu
    Üstad üç günde %1 kaybettim. Hisse senedi fonlarına göre insaflı en azından. DBH çok kaybettirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ziraat maalesef net aktif değeri anlık yayınlamıyor ama gün sonu şuradan görülebilir.
    https://www.ziraatportfoy.com.tr/TRK...nedi-yogun-byf

Ama bize anlık lazım.
    Gerçi bunlarda altın ve gümüş BYF'leri kadar fark olmaz sanıyorum

Birde şunu söyleyim
    Bunları alıp satarken mutlaka limit fiyat verin
    Bir kere yenılıp piyasa al dedim olmadık fiyattan verdiler malı, çıkarana kadar baya zaman geçti.
    Teşekkürler üstat

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    net aktif değerin matriks kodu : ZGOLDI ... matrak mobilden 15 daküka geçükmelü görebülürsünüz...
    Teşekkürler hocam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
     Alıntı Originally Posted by astrafe Yazıyı Oku
    bu fon işide bir nevi borsaya dönmüş sanki.... anlık günlük 15 dakikalık ☺... ben alıp unutmayı düşünüyorum ama yanlış yapacam acaba...
    Kısmen öyle ama tam olarak değil. Yani hisse fonu satınca yerliyse 2 gün, yabancıysa 3 gün sonra hesaba para geçiyor, saat 11 de satıp 11,30 da tekrar geri alamazsınız, bu yüzden anlık, saatlik grafik vb olmaz.

Ama hisse satınca parası anında bloke durumda hesabınızda görebilirsiniz ve almak istediğiniz bir hisse veya aynı hisseyi 1 dakika sonra bile alabilirsiniz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Kısmen öyle ama tam olarak değil. Yani hisse fonu satınca yerliyse 2 gün, yabancıysa 3 gün sonra hesaba para geçiyor, saat 11 de satıp 11,30 da tekrar geri alamazsınız, bu yüzden anlık, saatlik grafik vb olmaz.

Ama hisse satınca parası anında bloke durumda hesabınızda görebilirsiniz ve almak istediğiniz bir hisse veya aynı hisseyi 1 dakika sonra bile alabilirsiniz.
    Her türlü enstürüman hızlı allınıp satılabilmeli. Hepsi likit olmalı. Bu sayed işlem hacimleri artsın, derinlik artsın.

Sayfa 619/1001 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •