Sayfa 62/539 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 4309 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    1TL nominal değerli hisseye 0,15 TL biraz hayal kırıklığı yaratacaktır.Kar vergi dairesine verilene yakın geldi, gelecek için umut veriyor ama temettüde cimriler.
    bu hisse temettü hissesi değil...kendileri ballı temettüyü almak için mecburen çerez parası veriyorlar...geçen yıl da bu mevzu çok konuşuldu..benim anlamadığım her yıl neden ilk defa oluyormuş gibi tepki veriliyor
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by velay Yazıyı Oku
    Hocam kime esit dağıtılıyor 200 milyon...
    116 imtiyazlı paylara, 58 yk üyelerine, 30 adi pay sahiplerine... Malesef pazartesi dayak var.
    yazdığımı anlamadın sanırım, ben başka bir şey diyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Maden bulmuş gibi aynı konu neden yazılıyor anlamıyorum. İmtiyazlı paylara fazla temettü yıllardır var zaten. Ne bekleniyordu ki hayal kırıklığı yaratmış gibi yorum yapılıyor. İmtiyazlı paylar olmasa zaten hisse bunun iki katı fiyatta olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    yazdığımı anlamadın sanırım, ben başka bir şey diyorum.
    Işte, insanın morali bozulunca okuduğunu anlamak için dönüp dönüp bakması gerekiyor, haklısınız bunu kabullenmek lazım.

5. Sayın velay karın yüzde 10u için imtiyaz var. Şirketin kasasında epey para var. Bunu günü geldiğinde ya tüm hissedarlara dağıtacak ya yeni şirket alacak ya da kasada parası ile satacak. Eğer karı tümden dağıtırsa HBK olarak bakınca kabataslak 4-5 arası temettü düşüyor. Tabi deva temettü hissesi değil onu da dikkate almak gerek

6. İhracat için çok heyecan yapmıştım ama boş çıktı 39.2 milyon %6.5 artış hayal kırıklığı oldu.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by garipy Yazıyı Oku
    İhracat için çok heyecan yapmıştım ama boş çıktı 39.2 milyon %6.5 artış hayal kırıklığı oldu.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet, esas bakılması gereken bu..%20 artış olabilir demiştik vergi finansallarından, %8 civarı artış biraz beklenti altı...yine de dolar olarak artması iyi, kötünün iyisi diyelim.

8. Sevgili Cauntionary mantıklı ve objektif yorumlarınıza teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    evet, esas bakılması gereken bu..%20 artış olabilir demiştik vergi finansallarından, %8 civarı artış biraz beklenti altı...yine de dolar olarak artması iyi, kötünün iyisi diyelim.
    TA-1012 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 62/539 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •