Sayfa 62/248 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1981 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku

4.219.540.297 tl
    Sizde Odaş hissesi yok hatırladım sizi foruma sorular sormuştunuz en iyisi Alarko yazmıştınız çok iyi hatırlıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Sizde Odaş hissesi yok hatırladım sizi foruma sorular sormuştunuz en iyisi Alarko yazmıştınız çok iyi hatırlıyorum.
    bende alark da var odaş da. alark karı bir gösterge.

bende alark da var odaş da. alark karı bir gösterge.
    Alarko değil bence Cante gösterge olur odaş için daha önce Sn fqrnn yazmıştı.Kusura bakmayın forumda çok şüpheci olduğunuzdan dolayı yanlış düşünmüşüm.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Alarko değil bence Cante gösterge olur odaş için daha önce Sn fqrnn yazmıştı.Kusura bakmayın forumda çok şüpheci olduğunuzdan dolayı yanlış düşünmüşüm.
    pardon da ne şüphesi?beğenirsek firmalara yatırım yapıyoruz beğenmezsek satıyoruz. burada her yazılana şüpheyle bakarsanız işiniz zor.

alark ithal kömürle epdk kararları auf ptf uyarınca elektrik üretip satıyor. neden gösterge olmasın?

alarkın karını paylaşmış olmam sizi neden rahatsız etti onu da anlamadım.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

pardon da ne şüphesi?beğenirsek firmalara yatırım yapıyoruz beğenmezsek satıyoruz. burada her yazılana şüpheyle bakarsanız işiniz zor.

alark ithal kömürle epdk kararları auf ptf uyarınca elektrik üretip satıyor. neden gösterge olmasın?

alarkın karını paylaşmış olmam sizi neden rahatsız etti onu da anlamadım.
    Ben mala girerken şüpheyle bakmam kimseye soruda sormam kılıç çektiniz gelin bakalım. Alarko ve Odaş hisselerinin tek benzerliği Alarko hissesinde de Riva arazisi kapalı kutu Odaş hissesinin kapalı kutusu altın madeni ayrıca odaş yerli kömürde alarko ithal kömür bence sinirlenmenize gerek yok.Riva arazisinde olumlu gelişme olursa kafanıza bence talih kuşu konar.Fakat piyasa riva arazisine bakmaz aynı Odaş hissesinde altın madenine bakmadığı gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ben mala girerken şüpheyle bakmam kimseye soruda sormam kılıç çektiniz gelin bakalım. Alarko ve Odaş hisselerinin tek benzerliği Alarko hissesinde de Riva arazisi kapalı kutu Odaş hissesinin kapalı kutusu altın madeni ayrıca odaş yerli kömürde alarko ithal kömür bence sinirlenmenize gerek yok.Riva arazisinde olumlu gelişme olursa kafanıza bence talih kuşu konar.Fakat piyasa riva arazisine bakmaz aynı Odaş hissesinde altın madenine bakmadığı gibi.
    alark karını rivada duran araziden dolayı mı arttırıyor? yoksa elektrik üretiminden mi? riva arazisi yıllardır duruyor ama son yıllardaki kar artışı canelden geliyor. siz alarkı gösterge olarak görmüyorsanız yazılanları da görmezden gelirsiniz.

ben kimseye kılıç çekmedim. burası bilgi paylaşım platformu. siz burayı savaş alanı falan mı sanıyorsunuz?

şüpheci yaklaşan, alark ve odasın alakasız iki firma olduğunu iddia eden sizdiniz.
    gerçi hala neye şüphelendiğinizi de anlamadım?
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Endeks duzeltmeye girmeden su bilancoyu gonderselerdi artik.

alark karını rivada duran araziden dolayı mı arttırıyor? yoksa elektrik üretiminden mi? riva arazisi yıllardır duruyor ama son yıllardaki kar artışı canelden geliyor. siz alarkı gösterge olarak görmüyorsanız yazılanları da görmezden gelirsiniz.

ben kimseye kılıç çekmedim. burası bilgi paylaşım platformu. siz burayı savaş alanı falan mı sanıyorsunuz?

şüpheci yaklaşan, alark ve odasın alakasız iki firma olduğunu iddia eden sizdiniz.
    gerçi hala neye şüphelendiğinizi de anlamadım?
    Siz paylaşım yapın sıkıntı yok konu kapanmıştır benim için zaten yazacaklarımı yazdım temel açıdan okuyan okudu kritik noktaları 2 hisse için altın madeni odaş ve alarko riva arazisi temel açıdan.

Sayfa 62/248 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •