Sayfa 620/963 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Kozaa karşısında ezikleri oynamaya devam...

Gördüğüm en aptalca algoritmalardan biri ile fiyatlanıyor kağıt makineler tarafından...

Kozaa'da dinlenme evresi yaşandı şimdi bence ikinci evre olan eski tepeyi geçme hareketi olacak... Bütün bunlar son finansalların etkisi... Kozaa'da 9-10'lu rakamlar beni şaşırtmaz ama tabii ki yatırım tavsiyesi değil...

İpeke ise ezikleri oynamaya devam edecek gibi görünüyor, Kozaa 9-10 aralığında iken bunda ancak 6.50'leri görürsem buna da şaşırmam...

Bıyıklı da olsa %21 yabancı ile Kozaa ile eşik atmak mümkün değil...

Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Kozaa karşısında ezikleri oynamaya devam...

Gördüğüm en aptalca algoritmalardan biri ile fiyatlanıyor kağıt makineler tarafından...

Kozaa'da dinlenme evresi yaşandı şimdi bence ikinci evre olan eski tepeyi geçme hareketi olacak... Bütün bunlar son finansalların etkisi... Kozaa'da 9-10'lu rakamlar beni şaşırtmaz ama tabii ki yatırım tavsiyesi değil...

İpeke ise ezikleri oynamaya devam edecek gibi görünüyor, Kozaa 9-10 aralığında iken bunda ancak 6.50'leri görürsem buna da şaşırmam...

Bıyıklı da olsa %21 yabancı ile Kozaa ile eşik atmak mümkün değil...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Sanki bunda da yaklaşıyor gibi yaklaşmakta olan sn.theosos

3. Şimdi bence yine ipekte milleti mallandıracaklar, nasılsa koza ile aradaki farkı kapatır diyerekten ve sonu hüsran Bir önceki harekette olduğu gibi...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by dealer54 Yazıyı Oku
    Sanki bunda da yaklaşıyor gibi yaklaşmakta olan sn.theosos
    Hocam zaten bugünkü hacim karşılaştırmasına gore resmin farklılaşması gerekiyor ama ya kâğıtta daha once de söylediğim gibi bir operasyon çocuğu var ya da capulcudan geçilmiyor ve fiyata bu şekilde yansıyor...

6. Sabah baktım yabancı oranı %21.90 diyor. Yani bu hisseye de yabancı alımları var gibi görünüyor. Bunun devamı nin geleceğini düşünüyorum. 5.70-5.95 aralığı benim için güzel satım bölgesi gibi duruyor. Bakalım bu gidişat bozulmaz ise yakında görüleceğini tahmin ediyorum. Beklemeye devam. Tavsiye içermez

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 620/963 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •