Onemli Gunler Banner
Sayfa 620/822 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6569 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Yeni ortaklıklar dönemine girdik

Haber akışlarını takip edelim
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. İçimden bir ses hâlen 50 lira altını çok çabuk unuttuk anonsu yapıyor. Kısa vade 63-65 arasını görürse 500 lot satar, 520-40 lot almak için pusuya yatarım. Avcı toplayıcı borsacıyız. Lotların üstüne yatan gitsin parkta salıncağa binsin:/ Beni bağlayan bir mesajdır, hayal ürünüdür.

3.  Alıntı Originally Posted by Kiralee Yazıyı Oku
    Hissede kayda değer kap ve artış olmayınca yazacak bişey olmuyor benim Bu kadar lotum var benimde benim hayalim şu diyenleri anlıyorum....ytdegil bol kazazanclar
    Bu bir teknoloji şirketi değil ya da bilimsel keşif yapmıyor. Atacağı en hoş kap Pta'yı açtık, her sene esas faaliyet kârına 500 milyon dolar ekleyeceğiz tarzı olur. Açtıktan sonra da ürettiğini kendine üretecek ve kendi tüketecek, yani iş anlaşması falan KAP'a atacak seviyede değil Sasa, başka bir ligin oyuncusu diye düşünüyorum.

4. Enerji şirketleri sürekli yeni iş bağlayan şirketlerdir. Bu nedenle kap ta çok fazla bildirimleri olur. Bu onların sürekli büyüdükleri anlamına gelmez. Zaten iş yapış tarzları bu...

Sasa gibi şirketlerin yatırımcı sunumları, faaliyet raporları olur...
    İnsanlar okumaz ama şirketin ne yapacağı orada yazar.
    Marifette olan biten işi kap ta okumak değil, henüz olmayanı faaliyet raporunda okuyup yatırım yapmaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    İçimden bir ses hâlen 50 lira altını çok çabuk unuttuk anonsu yapıyor. Kısa vade 63-65 arasını görürse 500 lot satar, 520-40 lot almak için pusuya yatarım. Avcı toplayıcı borsacıyız. Lotların üstüne yatan gitsin parkta salıncağa binsin:/ Beni bağlayan bir mesajdır, hayal ürünüdür.
    Parkta salıncağa binmeye devam Avcılara kolaylıklar dilerim.Herkese bol bereketli kazançlar dilerim.

6. Herkesin görüş ve düşüncelerine saygı duyarak yazıları takip ediyorum iyiki varsınız.

7.  Alıntı Originally Posted by TARIKKK Yazıyı Oku
    Parkta salıncağa binmeye devam Avcılara kolaylıklar dilerim.Herkese bol bereketli kazançlar dilerim.
    Benimkisi boş geyik, kimseyi nitelemek haddim değil, öyle boş sohbet. Özür dilerim yanlış anlaşıldıysam.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Enerji şirketleri sürekli yeni iş bağlayan şirketlerdir. Bu nedenle kap ta çok fazla bildirimleri olur. Bu onların sürekli büyüdükleri anlamına gelmez. Zaten iş yapış tarzları bu...

Sasa gibi şirketlerin yatırımcı sunumları, faaliyet raporları olur...
    İnsanlar okumaz ama şirketin ne yapacağı orada yazar.
    Marifette olan biten işi kap ta okumak değil, henüz olmayanı faaliyet raporunda okuyup yatırım yapmaktır...

Sasa'nın paylaştığı yatırımcı sunumları ve diğer raporlar ciddi anlamda şiir gibi. Smart Güneş'in yatırımcı sunumu imla hatalarıyla doluydu, nasıl sunmuşlardı anlamamıştım okurken ve bence bu raporları okuyup, ortalama takibi yapmak kesinç kazanç getiriyor borsada. Net yani:/

Sayfa 620/822 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •