Sayfa 620/1001 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop XLIV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,228
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bak ne güzel vur kaç yaptım sasa 70.5 açtık 65 kapattık tertemiz para 15 kontrat ile iki biraz içersin oktoberfest de.

Simdi gene kaldırdı.

Simdi dio ki tatlı para var.

50 kontrat aç geri basayım dio.

Açarsan 80 e kadar sürer

Açmaz isen de aynen dediğim gibi düşer

Iste viop budur dayu
    vob herkesden az karpuz çekirdeği olanın herkesden çok kazanmak için mevsimden önce ekmesi.
    tutarsa köşesin tutmazsa sarı çizmeli ağa.
    bende diyom" zaten o kadar plastik giydiriyon üşümesin donmasın diye ...karpuzu düşünüyonda tabiatı hiç mi düşünmüyon.
    insanoğlu 15 gün önce karpuz yese nolur yemese nolur? "
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Bak ne güzel vur kaç yaptım sasa 70.5 açtık 65 kapattık tertemiz para 15 kontrat ile iki biraz içersin oktoberfest de.

Simdi gene kaldırdı.

Simdi dio ki tatlı para var.

50 kontrat aç geri basayım dio.

Açarsan 80 e kadar sürer

Açmaz isen de aynen dediğim gibi düşer

Iste viop budur dayu

Gelecek seneyede bekleriz.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Haymana da oktoberfest var dayularla cumaya gidios oradan da doğru pavyona ben orayı dedim emmim
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Gelecek seneyede bekleriz.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

Haymana da oktoberfest var dayularla cumaya gidios oradan da doğru pavyona ben orayı dedim emmim
    Pavyonda sögüşlerler.!!!
    Pardon viopta.!!!
    Helgalar var iken payvonda ne işin var.!!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

İktidar hergün insanlarla dalga geçen açıklamalar yapıyor , inanılmaz kul hakkı yediler senelerdir , Müslümanlıktan soğuttular , çevremdeki herkes Deist olmaya başladı , bende artık Deistim YAŞASIN DEİZM....

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    İktidar hergün insanlarla dalga geçen açıklamalar yapıyor , inanılmaz kul hakkı yediler senelerdir , Müslümanlıktan soğuttular , çevremdeki herkes Deist olmaya başladı , bende artık Deistim YAŞASIN DEİZM....

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

7. Navlun fiyatları düşmüş, yük azalmış olabilir veya gemi sayısı artmış olabilir.

>>>>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...telasta/269822

...

Yine Türkiye’de faaliyet gösteren bir başka uluslararası forwader şirketinin ülke yöneticisi de “Armatörler şaşkın. Araf’ta bekliyor. Hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyor ama taşınacak mal yok ortada. Kapasiteyi azaltmaları da çare olmuyor. Zaten çok büyük karlar yazdılar. Şimdi geri verme zamanı” diye konuştu.

Özel anlaşma yapmak için bir haftada dört ayrı armatörlük şirketi tarafından randevu talebiyle aranan forwarderlar var. Türkiye’de faaliyet gösteren başka bir forwarder şiketinin temsilcisi de üç yıldır kapılarını çalmayan bir armatörün randevu istediğini söyledi.

..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. ISCTR'de pozisyonlar kapanmamıştı, bugüne taşıdığına göre akşama bir şeyler yapacak muhtemelen.

Vadelide arbitrajcılar çıksın diye bazı hisselerde vadeli daha düşük fiyatttan işlem görüyor, akşam kapanışa çok yük istemiyor büyük oyuncular.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 620/1001 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •