Sayfa 621/1002 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Cehalet candır 🙄
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    televizyonda konuşanların çoğu hikâye zaten. genel kanı, 7,85'in geçilmeyeceği yönündeydi ama geçildi. bunun üzerinde 9'lar gündeme geliyor zaten. ama önlem alınmadığı taktirdenin altı çiziliyor. ülkem adına üzülüp içimin yandığı nedir biliyor musunuz? baştta enerji olmak üzere her şeyin dolara bağlı olduğu ülkemizde doları böyle başı boş bırakırsanız korkunç bir enflasyon canavarı yetiştirirsiniz ve bu canavar bir süre sonra önce vatandaşı, sonra da ülkenin değerli şirketlerini mahfeder. enflasyon artınca da isteseniz de istemeseniz de sürekli düşecek dediğiniz faizler de başımızı bağrımızı yer ve bizi tüketir. kanserde dahi erken tedavi önemliyken neden yıllardır aynı kısır döngüde debeleniyoruz. şu anlattıklarımı ilkokul çocuğu dahi anlarken ekonomi yönetimi neden anlamaz? iktisat teorileriyle tamamen zıt ve dünyanın hiç bir yerinde görülmemiş anlaşılması imkânsız politikalarda neden ısrar edilir? yazık değil mi bize? kendimi büyük bir hızla uçuruma doğru sürülen, ama hiç de bir şey yapamadığım bir otomobilin içinde gibi hissediyorum. hem vallahi, hem billahi yazık deseler ağlayacağım ya. her geçen gün hızla fakirleşmemize, çoluk çocuğumuzun iş ve gelecek hayallerinin umutsuzluğa dönüşmesine ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. bütün birikimim dolarrda da olsa bu duygum değişmez. dolardan üç beş kazanırken çok özür dilerim, giydiğim iç çamaşırına, yediğim bir kuru ekmeğe kadar her şeyi iki kat pahalıya alırım. kan durmaz, kan durmaz, yaram derin kan durmaz modundayım yani. elimden ve dilimden gelen tek şey, Allah'ım yardımcımız olsun demek.

2. Mac +%0.01
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    Eıb + 0,116
    kıs + 0,92
    Teşekkürler elinizde Eic var mı acaba?

4. Mps % +0.21 / 2,132011
    Tca % +1.33
    Zpf % +0.71

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Teşekkürler elinizde Eic var mı acaba?
    Bugün satış verdim, son bilgi verişim olacak, eic bugün +0,12

6. Eylül dağılımlarına bakıyorum da EIB içine %3,79 EID eklemiş. Direk hisse oranını artırmak yerine kendi hisse fonunu ilave ediyor.

7. Nnf alabilen ve son getirisini görebilen arkadaş varmı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by oktay2 Yazıyı Oku
    Nnf alabilen ve son getirisini görebilen arkadaş varmı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alımda sorun yok.
    Getiri saat 12'de.

Sayfa 621/1002 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •