Sayfa 622/948 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. anlaşılan bunlar özbalı 3 lira gibi fiyatla birleşmeyi düşünüyorlar. birleştikten sonra hamleyi yapacaklar, sermaye artırım kararıyla yol alır.2,5 ile 3 arası git get yapar onay çıkıncaya kadar. spek in maliyeti 2 lira civarı bekledikçe oda zarar ediyor.dikkatinizi çektiyse 3 e götür sal aşağıya , al aşağıdan çıkar 3 e ne güzel .

2.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rapolar yanlış hesaplanmış bugün inceledim, raporlar rezalet ötesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arkadaşımızın tespitleri çok doğru ve yerinde hepimiz hep spk nın onay vermesine odaklandık bir zahmet raporları adam gibi okumadık ben ilk raporu okudum ve o zaman spk bu raporu kabul etmez demiştim takip edenler bilir ikanca raporu okumadan spk ertesi gün reddetti zaten onun için okumak gelmedi içimden ama şu bir gerçek arkadaşlar bu birleşme olacak eninde sonunda ve sabreden kazanacak bir konuya daha deyineyim ve müsade isteyim
    * Arkadaşlar dün yatırımcı temsilcisini aradılar ve yatırımcı temsilcisi konunun ilk genel kurul toplantısında görüşülerek yeni rapor hazırlanıp yeniden mürecaat edilecegini söylemiş ve bunu duyanlar anında satış yazdılar ve hisseyi 2,65 e kadar çektiler ve sonra biraz düşününce olay netleşti ve belkide geri alımla tekrar 2,75 e çıktık ve kapanışı yaptık aslında bakarsak yeni rapor hazırlanmasını ve bu raporla yeniden müracaat edilmesini son bildirimde SPK istedi ve dün bunu yatırımcı tekrarlayınca panikleyerek satış yazdılar aslında yeni birşey yoktu sadece algılama hatası vardı umarım pazartesi bu fırsatı kullanacak olan SPEK açılışta aşagı basınca tekrar ikinci bir panikle satış yazmaz arkadaşlar teknik olarak biraz sarktı bunu görmek gerek ama şu bir gerçek beklentisi olan ve bir lotun bile hesabının yapıldığı ortamda teknik işlemez Ziraatın satışına gelince birşeye dikkat edin dikkatten kaçıyor ziraatten önce hisseyi yukarı taşıyan yatırım finans tı o boşalttı ziraat aldı şimdi ziraat boşaltıyor o alıyor bence sıkıntılı bir durum yok bildiğim ve bizim gruptan olan ve bu aşamada hissenin yatay veya biraz aşagı sarkacagını düşünen arkadaşlar satış yaptı başka hisselere kısa dönem geçti hisse toparlanması ile onlar tekrar dönecek bizim gibi alım için fırsat bekleyenler var tabi onlarda haftaya biraz alım yapar kimse yatırm tavsiyesi olarak alınmasın haftaya dönüş başlar ve sert olabilir YTD

3. Çoğu arkadaş bir bölümünü satmış hisse rahatladı demek istediğim buydu bundan sonra daha rahat gider diye düşünüyorum ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Arkadaşımızın tespitleri çok doğru ve yerinde hepimiz hep spk nın onay vermesine odaklandık bir zahmet raporları adam gibi okumadık ben ilk raporu okudum ve o zaman spk bu raporu kabul etmez demiştim takip edenler bilir ikanca raporu okumadan spk ertesi gün reddetti zaten onun için okumak gelmedi içimden ama şu bir gerçek arkadaşlar bu birleşme olacak eninde sonunda ve sabreden kazanacak bir konuya daha deyineyim ve müsade isteyim
    * Arkadaşlar dün yatırımcı temsilcisini aradılar ve yatırımcı temsilcisi konunun ilk genel kurul toplantısında görüşülerek yeni rapor hazırlanıp yeniden mürecaat edilecegini söylemiş ve bunu duyanlar anında satış yazdılar ve hisseyi 2,65 e kadar çektiler ve sonra biraz düşününce olay netleşti ve belkide geri alımla tekrar 2,75 e çıktık ve kapanışı yaptık aslında bakarsak yeni rapor hazırlanmasını ve bu raporla yeniden müracaat edilmesini son bildirimde SPK istedi ve dün bunu yatırımcı tekrarlayınca panikleyerek satış yazdılar aslında yeni birşey yoktu sadece algılama hatası vardı umarım pazartesi bu fırsatı kullanacak olan SPEK açılışta aşagı basınca tekrar ikinci bir panikle satış yazmaz arkadaşlar teknik olarak biraz sarktı bunu görmek gerek ama şu bir gerçek beklentisi olan ve bir lotun bile hesabının yapıldığı ortamda teknik işlemez Ziraatın satışına gelince birşeye dikkat edin dikkatten kaçıyor ziraatten önce hisseyi yukarı taşıyan yatırım finans tı o boşalttı ziraat aldı şimdi ziraat boşaltıyor o alıyor bence sıkıntılı bir durum yok bildiğim ve bizim gruptan olan ve bu aşamada hissenin yatay veya biraz aşagı sarkacagını düşünen arkadaşlar satış yaptı başka hisselere kısa dönem geçti hisse toparlanması ile onlar tekrar dönecek bizim gibi alım için fırsat bekleyenler var tabi onlarda haftaya biraz alım yapar kimse yatırm tavsiyesi olarak alınmasın haftaya dönüş başlar ve sert olabilir YTD
    syn zamanadurdemek genel kurul toplantsı değil benim bildiğim,
    genel kurul yeni yapıldı zaten,yönetim kurulu toplantısın da dendi dün.
    genel kurullar senede bir yapılıyor,olağan üstü genel kurullar istediği zaman yönetim kurulu toplayabiliyor.
    genel kurulla ,yönetim kurulu toplantısı farklı şeyler.zaman açısından bu ay veya önümüzdeki ay yönetim kurulu toplanabilir.o kadar uçuk bi zaman farkı olacağını tahmin etmiyorum.yanlışım varsa düzeltin lütfen,
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    genel kurullar senede bir yapılıyor,olağan üstü genel kurullar istediği zaman yönetim kurulu toplayabiliyor.
    genel kurulla ,yönetim kurulu toplantısı farklı şeyler.zaman açısından bu ay veya önümüzdeki ay yönetim kurulu toplanabilir.o kadar uçuk bi zaman farkı olacağını tahmin etmiyorum.yanlışım varsa düzeltin lütfen,
    Yönetim kurulu toplantısında dendi, derken bunu kim nerede söyledi üstad.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Evet genel kurul yazmışım sanırım yönetim kurulu olacak zaten olmasıda normal sonuçta rapor yeni bir şirkete hazırlatılacaksa bu şirket için karar verilmeli ve olmaması lazım ama bizde böyle oluyor ne yazıkki yeni şirkete ne kadar oranlık bir rapor hazırlanması için yetki verileceği veya ilgili verilerle belkide hazırlanmış birkaç rapordan hangisinin SPK ya sunulmasının daha iyi olacagına karar verilip ertesi günde o rapor belkide SPK ya sunulacak buda bir yönü olayın neyse hayırlısı yılbaşına kadar bekletecek artık anlaşılan belki raporu şu şirkete hazırlatacagız veya kamuoyunda yanlış bir algı oluşmuş şeklinde bir kap bildirimi gelebilir belki bu hafta panik olarak fiyatın sert düşmesi tepki alımları ile alışların başlamasına neden olacak belkide buralarda tutmak için satacakları hisse oranından daha fazla hisseyi kaptıracaklar neyse buralarda tutmaları şu aşamada kötü degil çürük elmalar dökülsün asıl çıkış başladığında ayak bağı olmasınlar biz zaten birleşmeye baş koymuşuz ve sonucundada ne olacagını tahmin etmek zor degil

http://www.hisse.net/topluluk/showth...d=1#post905620

Haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by gabros Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu toplantısında dendi, derken bunu kim nerede söyledi üstad.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir arkadaşımız telefonla aramış ve yatırımcı ilişkilerinde çalışan bayan söylemiş ama herkes sanki sıfırdan bir başvuru olacak diye algılayarak satış yaptı fırsatı bulan SPEK te inen fiyatı orada baskıladı ve ne yazıkki artıda kapatmamız gereken cuma yı ekside kapattık olay bu ama zaten SPK son bildiriminde yeni hazırlanan rapor ile yenilen başvurun demişti değişen birşey yoktu yeni bir rapro hazırlanacak o kadar birde birşeye dikkat çekeyim SPK sadece orana takti ve rapor sunulur sunulmaz oranı makul bulursa ilk bültende onaylayacak nerden çıkardın dersen son rapor sunuldu ve bir gün sonra reddedildi demek sadece orana baktılar oran iyi olsaydı o zaman onaylanacaktı zaten süreç baya uzadı daha fazla uzatmak istemez

Sayfa 622/948 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •