Sayfa 622/881 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7045 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın Tokkan bey.Malesef panik durumunda satan herzaman kaybeder diye yazmama rağmen insan kontrolden çıkabiliyor.Tüm borsada beklenen bir kar realizasyonu algısı kontrol altına alınamayan satışları beraberinde getiriyor.Benim bahsettiğim kısa vade hissede beklenen düşüş teknik analiziydi.Bidiğiniz gibi gedik elindekileri dağıtabilmesi için hissemizi yukarı taşıyıp aşağıya basıyordu.Bende ne kadar salabilir diye onunla aynı hareket etme isteği sonucu satmıştım,yoksa 34 den aldığımı 22 de stop lossu aklımdan geçirmedim.Teşekkür ederim
    aslında doğru düşündün ama evdeki hesap çarşıya uymaz deyişi hepimiz için çoğu zaman çalışıyor. büyük alıcılar geldi. yabancı
    fonların bir süredir dolar bozdurarak Türkiye borsasında ucuz kalmış hisselerde alımlar yaptığı açıklanıyor..
    Grafik Yorumcusu

2.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    canını sıkma.. fırsatlar bitmiyor..
    Gedik yatırımın mal dağıtımını beklemekten başka çare yok anlaşılan fiyatı ne olursa olsun kaybedileni bulmakla sevinme duygusunu yaşarız.YTD
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3. 49 dan yarısını verdim. Emekleri geçenlere teşekkür ederim.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    #ÜNLÜCo #AraştırmaRaporu: #Vestel Beyaz (Araştırma kapsamında değil) ile gerçekleştirdiğimiz telekonferansta önce çıkan noktalar şunlardır: 29 ocak 2021

1) Hızlı büyüyen ve karlılığı yüksek bir şirket
    2) Güçlü nakit yaratımı; güçlü finansal durum
    3) Yüklü #temettü ödeme beklentisi
    Grafik Yorumcusu

Tam hareket başlar bizim ky mali dökülür neyse kimseye karismayalim bol kazançlar hareket beklediğim gib devam sap yapıyoruz ilk düzeltme 55 60 arası gelir

6. Aracı kurum paylaşabilirmisiniz

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tam hareket başlar bizim ky mali dökülür neyse kimseye karismayalim bol kazançlar hareket beklediğim gib devam sap yapıyoruz ilk düzeltme 55 60 arası gelir
    Üstad hep karışın lütfen. Cidden çok faydalaniyoruz

Sayfa 622/881 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •