Sayfa 624/805 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Burda tavsiye yokki YTD yazmaya gerek yok bence 18 ekim den bu zaman bi cacık yok. Yazinizda bu 6 haftalık sureci belirtmissiniz sonrasini degil. Bu hafta yan tahtalar hareketli bekleniyor zaten. Subat bilanco sonrasi oda normal bir beklenti. Simdi diyeceksiniz ki bu 6 hafta mal toplanip hareket başlayacak demek istedim sen anlamamissin. ben de özür dileyim o zaman
     Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    15 ekim tarihinde yazmış olduğum zamansal analiz soncunda 22 kasım haftasını belirtmiştim.

şimdi yeni yapmış olduğum zamansal analize göre 22kasım/29 kasım haftası ile 28 şubat/7 mart haftası arasındaki zaman diliminin

önemli olabilecğini öngörüyorum.izlemeye devam(asla ytd)

2. Bantaşın hareketleri: oylumun büyük çıkış öncesinde ki hareketlerinin kopyası

3. Lamisi cimisi yok borsada ki diğer ambalaj şirketlerinin PD/DD inceleyin
    Bantaş %50 ucuz kalmış

4. Grafik grafiğe benzer cokta şeyetmemek gerek Lamisi cimisi degil de patron var işte
     Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Bantaşın hareketleri: oylumun büyük çıkış öncesinde ki hareketlerinin kopyası
     Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Lamisi cimisi yok borsada ki diğer ambalaj şirketlerinin PD/DD inceleyin
    Bantaş %50 ucuz kalmış

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Grafik grafiğe benzer cokta şeyetmemek gerek Lamisi cimisi degil de patron var işte
    Benzerlik önemlidir.
    Lisede üçgen sorularının pek çoğu benzerlik teoreminden çözülürdü bilirsiniz

Benim bir batık hisse vardı.
    2 yıl önce beklerken zamanım çoktu ve çok grafik inceledim.

Şekil ve benzerliklere çok takmıştım.
    Pek çoğunun BENZER sonuçlarla bittiğini gördüm.

Gerçi ben baktım grafik olarak oyluma benzetemedim o ayrı.

Sıraya bindirecekler nasıl olsa kısa vadede de

Sonra kim ayrışacak o önemli.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Burda tavsiye yokki YTD yazmaya gerek yok bence 18 ekim den bu zaman bi cacık yok. Yazinizda bu 6 haftalık sureci belirtmissiniz sonrasini degil. Bu hafta yan tahtalar hareketli bekleniyor zaten. Subat bilanco sonrasi oda normal bir beklenti. Simdi diyeceksiniz ki bu 6 hafta mal toplanip hareket başlayacak demek istedim sen anlamamissin. ben de özür dileyim o zaman
    Sn bidbas görüşlerinize saygı duymakla beraber analiz yöntemimi bilmediğinizden yanlış çıkarımlarda bulunmuşsunuz.

ben analiz yaparken şu yan tahtaymış bu bist 30 hissesiymiş yada bilançosu iyi gelecekmiş diye şeylere bakmıyorum.

Zaten analizin mantığı buna hiç bakmıyor. Analizimde Elliott ve fraktal geometri kullanıyorum bu yöntem haberden bilançolardan bağımsızdır. Elliott un özelliği budur.

bir örnek vereyim yan tahtalardan biriside KUYAS hissesi üstelik BNTAS a göre daha küçük hisse rsayolara göre.ve zamansal analiz yaptıktan sonraki haftlarda kuyasın 2021/ 3.çeyrek bilançosu kötü geldi.

18 ekim haftasında yaptığım zamansal analizde kuyas için 25 ekim-27 aralık arası önemli olduğunu belirtmiştim. kuyas topiğine bakabilirsiniz. kuyas da bir yan tahta ve bilançosu kötü gelmesine rağmen zamansal analiz yağıldığı tarihte fiyatı 2.56 idi bugün 3.12 demek istedğim zamansal analiz hissenin hangi ligde olduğundan veya blianço/haberlerden bağımsızdır elliott un özelliği budur zaten. tekardan herkese iyi kazançlar.(asla ytd)
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

7. Yok cikarimda bulunamadim o yuzden yanlis anlamayin lütfen. Sadece anlatmak istediğinizi aciklasaniz beklentilerinizi tarih verip onemli diyerek gecince cok yuzeysel oluyor.
     Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    Sn bidbas görüşlerinize saygı duymakla beraber analiz yöntemimi bilmediğinizden yanlış çıkarımlarda bulunmuşsunuz.

ben analiz yaparken şu yan tahtaymış bu bist 30 hissesiymiş yada bilançosu iyi gelecekmiş diye şeylere bakmıyorum.

Zaten analizin mantığı buna hiç bakmıyor. Analizimde Elliott ve fraktal geometri kullanıyorum bu yöntem haberden bilançolardan bağımsızdır. Elliott un özelliği budur.

bir örnek vereyim yan tahtalardan biriside KUYAS hissesi üstelik BNTAS a göre daha küçük hisse rsayolara göre.ve zamansal analiz yaptıktan sonraki haftlarda kuyasın 2021/ 3.çeyrek bilançosu kötü geldi.

18 ekim haftasında yaptığım zamansal analizde kuyas için 25 ekim-27 aralık arası önemli olduğunu belirtmiştim. kuyas topiğine bakabilirsiniz. kuyas da bir yan tahta ve bilançosu kötü gelmesine rağmen zamansal analiz yağıldığı tarihte fiyatı 2.56 idi bugün 3.12 demek istedğim zamansal analiz hissenin hangi ligde olduğundan veya blianço/haberlerden bağımsızdır elliott un özelliği budur zaten. tekardan herkese iyi kazançlar.(asla ytd)

8. Benzerlik onemli bence de ara ara arcelik gedza, arena kront vb sektor iliskili olanlara bakiyordum ama oylum bntas farkli geldi. Oylumu da zorla benzettim ama ona bakinca 2-3 ay daha yatayda bezdirmesi lazim Bu siralar kafami kurcalayan herkes yan tahtalara yoğunlaştı su an gecen seneki gibi sirayla kalkacak mi emin olamiyorum. Bakalim değişik bir süreçten geciyoruz nasibe ne düşecek...
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Benzerlik önemlidir.
    Lisede üçgen sorularının pek çoğu benzerlik teoreminden çözülürdü bilirsiniz

Benim bir batık hisse vardı.
    2 yıl önce beklerken zamanım çoktu ve çok grafik inceledim.

Şekil ve benzerliklere çok takmıştım.
    Pek çoğunun BENZER sonuçlarla bittiğini gördüm.

Gerçi ben baktım grafik olarak oyluma benzetemedim o ayrı.

Sıraya bindirecekler nasıl olsa kısa vadede de

Sonra kim ayrışacak o önemli.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 624/805 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •