Sayfa 627/852 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    ne yapalım tiger, bunlar başka dilden anlamıyorlar.

Zararda olanlar umarım çıkartırlar zararlarını. Bunların yaptıkları artık son oyunlar.

Burada, haklarını savunan gerçek yatırımcı kişiler var. ben bir karıncayım, safım belli olsun yeterli bnm için.

2. saat 16:30 dan sonra neler olacak acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    ne yapalım tiger, bunlar başka dilden anlamıyorlar.

Zararda olanlar umarım çıkartırlar zararlarını. Bunların yaptıkları artık son oyunlar.

Burada, haklarını savunan gerçek yatırımcı kişiler var. ben bir karıncayım, safım belli olsun yeterli bnm için.
    sen esprilere devam et borsa bu kazanmakta var kaybetmekte risk her zaman var
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    saat 16:30 dan sonra neler olacak acaba
    Ne olacak siz söyleyin
    Biraz aydınlatın.
    Küçük yatırımcıyı.
    Satalımmı ?
    Alalımmı?

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    sen esprilere devam et borsa bu kazanmakta var kaybetmekte risk her zaman var
    amacım espri yapmak değil, zararda olanlar çok ve bunlar ky. başkası ağlarken gülmek bize yakışmaz. sadece belirli bir amaç içinde bulunanlara kendimce tepki koymak bnm yapmaya çalıştığım.

6.  Alıntı Originally Posted by maslahat Yazıyı Oku
    Ne olacak siz söyleyin
    Biraz aydınlatın.
    Küçük yatırımcıyı.
    Satalımmı ?
    Alalımmı?
    dostum biz asla bilemeyiz bende panikleyip verdim verdiğim yerin üzerine çıktı bence toplayabilir ama dersenki toplayacak neden verdin onada bişey diyemem

7.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    amacım espri yapmak değil, zararda olanlar çok ve bunlar ky. başkası ağlarken gülmek bize yakışmaz. sadece belirli bir amaç içinde bulunanlara kendimce tepki koymak bnm yapmaya çalıştığım.

8.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    tepkini esprili şekilde koyman güzel,kimse başkası kaybederken sevinmez

Sayfa 627/852 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •