Sayfa 629/1024 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Walla eski backupdan sistem yüklemesi yapmış olma ihtimalleri çoook çok düşük, birilerine bu fiyattan mal veriyorlardı millet uyanınca sistemi kapadılar...Bunu IT personelimi yoksa yönetimin bilgisinde mi yaptılar onuda biz bilemeyiz....
    ilahi sn heval.. kur 6,60 ken birilerine 3,80 den dolar verecekler bunu da herkese açık internet sitesi üzerinden mi yapacaklar.. el insaf yahu. tamamen i.t. s.çışı. ha büyük s.çış o ayrı.

IT personelinden herşey beklenir...Malumkel adaın bankasında bir yazılımcı virgülden sonraki 3.cü rakamı kendi hesabına aktaran bir patch veya trojen artık ismi ne ise sisteme eklemiş... Çocuğun hesabında sürekli biriken ve farklı ATM lerden nakit olarak çekilme işi 6 ay-1 yıl arası bir zamanda bonus bankası tarafından farkediliyor...Yazılımcı bu arada voleyi vurmuş tabii....O trojeni kaldırması ve tazminat olarak da epey güzel bir para verilerek sorun çöüzülüyor ve medyaya yansımıyor ....

Şimdi halkbank olayında da eğer o fiyattan mal satıldı ise bunu yine yukarıdaki örnekteki gibi birileri yapmış olabileceği gibi yukarının bilgisinde de yapmış olabilirler....Bunu bilmemiz mümkün değil.....

3. 2008 de 1000 leri gördü biliyorum cds ler. Rekor 2001 krizi olarak biliyorum.

Kur fiyatları güncelleniyormuş anlık hataymış açıklaması yapmış bir yetkili. Senin sürülerin inanır bu açıklamaya. Hata, yanlışlık falan yok. Boşalttılar bankanın içini. Böyle düşünmek için bin sebep var aksini düşünmek için bir sebep yok.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    IT personelinden herşey beklenir...Malumkel adaın bankasında bir yazılımcı virgülden sonraki 3.cü rakamı kendi hesabına aktaran bir patch veya trojen artık ismi ne ise sisteme eklemiş... Çocuğun hesabında sürekli biriken ve farklı ATM lerden nakit olarak çekilme işi 6 ay-1 yıl arası bir zamanda bonus bankası tarafından farkediliyor...Yazılımcı bu arada voleyi vurmuş tabii....O trojeni kaldırması ve tazminat olarak da epey güzel bir para verilerek sorun çöüzülüyor ve medyaya yansımıyor ....

Şimdi halkbank olayında da eğer o fiyattan mal satıldı ise bunu yine yukarıdaki örnekteki gibi birileri yapmış olabileceği gibi yukarının bilgisinde de yapmış olabilirler....Bunu bilmemiz mümkün değil.....
    atm işi çok saçma madem bu işi yapıyorsun,kripto para sitelerine havale yap kriptoya geç.o yazılımcı zeki değil avanakmış.

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Kur fiyatları güncelleniyormuş anlık hataymış açıklaması yapmış bir yetkili. Senin sürülerin inanır bu açıklamaya. Hata, yanlışlık falan yok. Boşalttılar bankanın içini. Böyle düşünmek için bin sebep var aksini düşünmek için bir sebep yok.
    Yok o kadar da değil hepsini geri alırlar eğer ki satım olduysa.

7.  Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Tamam ama sigorta sabit bir bedel baştan anlaşıyorsunuz, CDS fiyatı değişken eğer ben batacağınızı düşünüyorsam neden fiyat aynı olsun. Benim dediğim yıllıklandırılmıș 6 aylık bedel, siz yıllık bedeli sabit tutuyorsunuz. Ben size baştan belli olan bedelle 1 yıllık satmış olsam dediğiniz gibi olurdu.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani diyelim CDS sözleşmesinin bitimine 3 ay kaldı. 2. Elden CDS aldınız, aldığınız fiyat nedir? Bana göre 3 aylık bedelin yıllıklandırılmıș hâlidir.
    hayır tam tersi, yıllık bedelin 3 aylıklandırılmış hali kadar ek prim ödersiniz...
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    yahu bankanın içi internet sitesi üzerinden mi boşaltılır sn arc.. iyice paranoyak olduk. normal ama

Sayfa 629/1024 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •