Sayfa 629/1002 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Ege bölgesinin kıyı illerinde hissedilen bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ege bölgesinin kıyı illerinde hissedilen bir deprem meydana geldi
    Ege Denizi'nde Gökçeada açıklarında saat 14.48'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ege Denizi'nde Gökçeada açıklarında saat 14.48'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.
    Yunanistan Halkidiki açıklarında saat 15.26'da 4,7 büyüklüğünde artçı bir deprem meydana geldi.

Uçakla şehirler arası seyahat edecek olan aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ve son 180 gün içinde Kovid-19 geçirmemiş kişilerden PCR testi istenilmesine devam edilecek. / Bloomberg HT

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Uçakla şehirler arası seyahat edecek olan aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ve son 180 gün içinde Kovid-19 geçirmemiş kişilerden PCR testi istenilmesine devam edilecek. / Bloomberg HT
    Yetkililer de,Ne halt yiyeceklerine bir türlü karar veremediler..Sürekli kafa karıştırıcı açıklamalar ..
    La""iipin ucunu bıraktık,Kim ne hali varsa görsün " deyin,olsun bitsin..Bu ne yaaa.!?

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Yetkililer de,Ne halt yiyeceklerine bir türlü karar veremediler..Sürekli kafa karıştırıcı açıklamalar ..
    La""iipin ucunu bıraktık,Kim ne hali varsa görsün " deyin,olsun bitsin..Bu ne yaaa.!?
    Uçakla seyahat wdenler bulaştırıyor trenle edenler bulaştırmıyor okula gidenlerde bulaştırmıyor. Muhtemelen maça gidenlerde bulaştırmıyordur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Uçakla seyahat wdenler bulaştırıyor trenle edenler bulaştırmıyor okula gidenlerde bulaştırmıyor. Muhtemelen maça gidenlerde bulaştırmıyordur
    Van sınırından kaçak geçenler için de PRC testi kaldırıldı mı acaba ?
    Sınırdan kuş uçurtmayan (!) ,iç işlerinin soylu bakanı, bu konuda din kardeşlerini aydınlatsa çok makbule geçer..!

8. Cocid gündemden yavaş yavaş çıkacak
    Test şartı kaldırılmış, kaldırılmamış zaten çok bir işe de yaramıyordu
    Esnaf işyerime kim bakacak derdinden zaten teste felan gitmiyordu, hasta da olsa gizliyordu, anca hastanelik olunca ortaya çıkıyordu hastalığı
    Hafif geçirenler de kısıtlamaya girmemek için teste gitmiyordu
    Bu testler sadece kamu işçisi ve memurun işine yarıyordu, hem işe gitmiyor, hem temaslı diye yatıyor gemde maaşını tam alıyordu
    Zıplayan kesim,bu kesim
    Yaşlı ve kronik hastalar normal gripten de ölüyordu, gündem olmadığı İçin kimsenin de haberi olmuyordu
    Covid den önce dünyada her yıl ortalama 300 bin kişi ölüyordu, sadece Amerika’da gripten ölen kişi sayısı 2017 de 61000
    Kısaca aşı,maske hayata devam, kıyamete kadar virüsün bitmeyeceği de, ebediyen kısıtlamayla gidilemeyeceği de artık kabul edildi

Sayfa 629/1002 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •