Sayfa 63/81 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 497 - 504 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ genel olarak satışlar devam eder düşüncemde bir değişiklik olmamasına rağmen, aceba bu namussuzlar yarın seans"ı nasıl açar diye bakıyorum, doğrusu içinden çıkamadım. canları isterse sevinsin gariplerim diye güçlü bir artı açılış bile yapabilirler.
    eşek onların çünkü. canları istemez inerler, canları isterse ahıra kadar binerler.. piyasada papatya falı açmaya devam eder. benmi? ben suya bakıyorum

feyz almak için ahmet mergen"i dinliyorum. ömrünün yarısını bu işe vermiş kocaman adam teknik analiz çalışmıyor bırakın gidin diyorsa. bunca yıldır hikaye anlatmış demekki diye düşünürüm. demekki yatırım, yatırım, diye öğüt vermesinin nedeni kendisininde beceremediğinden kaynaklanıyormuş

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    feyz almak için ahmet mergen"i dinliyorum. ömrünün yarısını bu işe vermiş kocaman adam teknik analiz çalışmıyor bırakın gidin diyorsa. bunca yıldır hikaye anlatmış demekki diye düşünürüm. demekki yatırım, yatırım, diye öğüt vermesinin nedeni kendisininde beceremediğinden kaynaklanıyormuş
    kripto paraları inceleme şansınız oldu mu? işlem yapmıyorum ama grafikler çok keyifli oluyor. kitabına uygun grafikler çıkıyor. mal sahipsiz olunca teknik analiz geçerli oluyor.

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    kripto paraları inceleme şansınız oldu mu? işlem yapmıyorum ama grafikler çok keyifli oluyor. kitabına uygun grafikler çıkıyor. mal sahipsiz olunca teknik analiz geçerli oluyor.
    aslında bir ara teknik olarak yazmayıda düşünmüştüm ama, kodu nedir hangisi incelenmeli kuralları bilmediğim için hiç bakmıyorum. ama teknik olarak, hiç farketmez enstürmanların hepsi aynı çalışıyor. hemde yüzde bir milyon

5. neyse boşver

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    neyse boşver
    yazacaktın vazgeçtin yani

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yazacaktın vazgeçtin yani
    yazdım sonra başkalarının kafası karışır diye sildim.Amacımız kimseyi etkilemeden kendi halimizde işlem yapmak.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    yazdım sonra başkalarının kafası karışır diye sildim.Amacımız kimseyi etkilemeden kendi halimizde işlem yapmak.
    yok be ne etkilenmesi. tecrübeli bir borsacı hiç bir zaman bildiğinden şaşmaz. tecrübesizler etkilenebilir ama onlarda viop gibi, 30 endeksi gibi yerlerde olmaz

Sayfa 63/81 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •