Sayfa 63/86 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 497 - 504 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Tabiiiii
    Korkun.
    Oyarlar adamı
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

İşte biz senelerce bunların maaşlarını ödedik.
    Bu ab mevzusunuda bir fırsatta BİLEN BİRİNE soracam
    Muhtemelen korkutma girişimi.
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    rakam ornek verilmis bir rakam

AB : bir kisinin maasi 2500 euro diyelim
    senelik geliri 30.000 euro

her sene sonunda vergi beyannemesi doldururlar doldurmazlarda kendi bilecekleri is ilerleyen yillarda gecmine donelik hesaplanir ve oderler

senelik geliri e$igin uzerinde ise sene sonunda vergisini oder
    senelik geliri e$igin altinda ise o zaman devlet onun odediklerinin belli kismini geri oder
    arkadas akraba uzerine hesap actin diyelim
    calisan bir insan ise sende forexden kazaniyorsan bu onun esigi gecmesini sagliyacak ve vergisini odeyecek
    ha hesabi actiginiz kisi calisan bir insan degil yani geliri yok ise bu sefer forex den gelir gozukucek sosyal haklari kisitlanicak

farzet devletten issizlik maasi yada sosyal yardim aliyor sene sonunda banka havalaleri vergi dairesine gittiginde issizlik burosu ve sosyal yardim burosu bu adami cagiricak ve diyecekki sen calismiyorum diyorsun ama senin bankana su kadar havale gelmis biz bir sene icerisinde sana su kadar para odedik bunu bir zahmet geri ode cezasi ile diyecek

AB nin gecmise donuk incelemesi cok kotudur ses cikarmazlar cikarmazlar ama 4 5 sene sonra geriden gelen bir inceleme ile dudak ucuklatan vergi ve cezasi cikar
    Tesekkurler cok aydinlatici oldu. TR den kendi adima acilan hesaba muhtemel vergi durumu nedir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    İşte biz senelerce bunların maaşlarını ödedik.
    Bu ab mevzusunuda bir fırsatta BİLEN BİRİNE soracam
    Muhtemelen korkutma girişimi.
    butun avrupa ulkelerine elimi kolumu sallaya sallaya girerim . pasport polisinin neden sorusuna direk olarak sanane vur muhru isini yap cevabi veririm
    2 ulkeye zorda kalmadikca gitmek istemem her gidisimde tedirgin olurum sebebi gecmine yonelik inceleme yapip bana vergi borcu cikarmalari .

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Tesekkurler cok aydinlatici oldu. TR den kendi adima acilan hesaba muhtemel vergi durumu nedir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kader oldu ya o ulkeye bir gun yolun dustu gitmek zorunda kaldin .

6. Culpable nickini dunyada tanimayan varmidir belli kategorilerde bu nicki 1 kisi kullanir
    bu nick daha once banli idi eski forumda ttrak basliginda insanlara mal almayin ben elimdekileri bosaltayim sonra alin diye ekran goruntusu gondermistim 270bin lotluk gunluk hacim ekrani idi sagolsun hisse.net ekran goruntusu sonrasi banlamisti 2030 a kadar simdi yeni forum olunca bu nicki alabildik

Culpable birseyler yaziyorsa bunlari dikkate almak fayda getirir

Zübükzade nasıl mebus karısı yapıyorsa

SPK da bizi yabani kaz yaptı.
    Gereğini yerine getireceğiz.
    Uçamayan yabani kaz olur mu
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

8. Arkadaşlar ben araştırmalarım sonucu sadece bir tane aracı kuruma güvenebildim. İngiltere'de FxPro diye bir firma, para yatırma çekme işlemlerini de finansbank aracılığı ile 1 iş günü içerisinde gerçekleştiriyorlar(bu bilgiyi hesap açan 2 arkadaşımdan edindim). Yalnız spread oranları çok saçma(düşük ve ya yüksek anlamında demiyorum, bi 25 oluyor bi 8 çok enteresan). Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Kolay gelsin.

Sayfa 63/86 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •