Sayfa 631/1002 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Ben şahsen Mps için, zpykat, katlm50 ve xtumy endekslerine bakıyorum. Bu 3'ünün ortalamasına yakın bir değer oluyor. Zaten, çoğunlukla saat 19.30 gibi ziraat hesabından (portföyünüzde varsa) değeri görülüyor.
    Bilgi için teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    burayı boşladım iyice ama okuyorum bütün yazılanları
    zaten donanimli arkadalar burayi aydinlatiyor
    karanlık kalmaz burası
    Üstat sizin gibi her zaman bilgili arkadaşlara ihtiyaç var...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SUA yerine defansif sepetime koyduğum IDY , performansta pişman etmedi, değiştirdiğim günden beri SUA'nın önünde gitti.
    defansif sepeti , fil+eib+ıdy olarak devam ediyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. ıpv 0,31
    tdg 0,34
    tta 1,87
    tte 0,36
    ıpj 0,22

5.  Alıntı Originally Posted by saruhan Yazıyı Oku
    sn myfinans öncelikle paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim
    Eurobond fonlarını araştırıyorum.IPV almayı düşündüm bugün ama PPK da olası faiz artırımının
    bu fona etkisinin ne olacağını bilmediğim için alamadım.
    Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
    İkinci sorum ikisi de eurobond fonu olması dolayısıyla IPV ile TDG arasındaki fark nedir acaba
    Saygılar
    PPK'da faiz artırımı olursa döviz kuruna negatif etki edeceğinden kur düşerse IPV olumsuz etkilenir.
    Ancak faiz artırımı genel ekonomik durumu olumlu etkileyecektir denilerek CDS'imiz düşerse bu da IPV'yi olumlu etkiler.
    Hangisi baskın gelirse o yöne hareket eder IPV.

IPV Türk eurobondları içerir.Kurdan ve bizim CDS'ten etkilenir.
    TDG yabancı ülke ve yabancı şirket eurobondları içerir.Kurdan ve o ülkelerin CDS'lerinden yada o şirketin görünümünden etkilenir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    SUA yerine defansif sepetime koyduğum IDY , performansta pişman etmedi, değiştirdiğim günden beri SUA'nın önünde gitti.
    defansif sepeti , fil+eib+ıdy olarak devam ediyorum.
    IDY TE3'e göre daha mantıklı görünüyor. TE3'ün getirisi orta-uzun vadede tatmin edici değil.

7.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    Şablonu revize ettim MAC +0.95 verdi, fark portföydeki % 1.65 oranındaki TBPP payından kaynaklanıyor, bundan sonra isterseniz bazen gün içi anlık MAC değerini verebilirim.

istanbul portfoy fonlarının günlük kapanışlarını erken alabiliyor musunuz, link var mı?
    Sayın Black Mirror'un forumda paylaştığı E-Tablo, Ağustos 2020 Portföy Dağılım Raporuna göre olmasına rağmen MAC'ı +0,93% olarak hesaplamış. Siz sanırım Eylül 2020 portföyü üzerinden hesaplıyorsunuz.
    https://docs.google.com/spreadsheets...nrvZWMYSRY_4M/
    İstanbul Portföy fonlarının kapanış bilgilerini erken alma şansı var mı, ben de bilmiyorum.

8. Nnf 1,13👍👍👍

Sayfa 631/1002 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •