Sayfa 633/899 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Endekste şu ortamda en az kayıp gösteren büyük şirketlerden ve hala herkes mızmız. Değişik tipler. Gidin kchol falan alın beğenmiyorsaniz.
    Burada birbirimize faydalı ve fikirler paylaşılıyor kimse mızmız yapmıyor gerekli yerlere lafımız gitsede gitmesede insan deşarz oluyor burada gocunacak ne var..?? Herkes tabiki kendinden sorumludur.. Tabiki değişik tip olacak herkes senin nickinimi taşıyacak yada senin düşüncendenmi olacak,güldürüyorsun kendini... 😀
    birde herkes nereye isterse gider hangi hisseyi alırsa alır ve kimseye oraya gidin demeye hakkınız yok...??
    Umarım lafları doğru anlarsınız...!!!

2. Ortam ve durum gözönüne alındığında Soda yatırımcısı an itibariyle yüzde 90 hisseden daha iyi durumda. Bunu kabul etmek zor mu ? Sürekli ağlak mod yanlış. Bu da benim fikrim. Kurum geri alım yapmış daha ne yapmalı onu da bilemiyorum. Yani mevcut hisseyi kötüleyen neden hisseyi alır veya tutar ki ,varsa daha iyisi onu al dedim. Kötü bir niyet yok. Nikim batmış o da güzel

3. SODAdan daha güvenilir hisse varsa söyleyin onu alalim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Endekste şu ortamda en az kayıp gösteren büyük şirketlerden ve hala herkes mızmız. Değişik tipler. Gidin kchol falan alın beğenmiyorsaniz.
    Ne diyorsun değişik

5. fenerbahçeli 2018 de 8 den alanlara yorumunuzu merak ediyorum.

Ortam ve durum gözönüne alındığında Soda yatırımcısı an itibariyle yüzde 90 hisseden daha iyi durumda. Bunu kabul etmek zor mu ? Sürekli ağlak mod yanlış. Bu da benim fikrim. Kurum geri alım yapmış daha ne yapmalı onu da bilemiyorum. Yani mevcut hisseyi kötüleyen neden hisseyi alır veya tutar ki ,varsa daha iyisi onu al dedim. Kötü bir niyet yok. Nikim batmış o da güzel
    Sizin için ağlamak bu ise sen ağlama görmemişsin
    Hisse kötüleme yok sadece birleşme olsamı iyi birleşme olmasamı iyi diye konuşuldu ve bazı arkadaşlarda temettü 2 senedir bilinçli olarak düşürüldü kestiler diye söylendi Ve 2 senedir yabancı satışı olmasının hissede beklentinin daha düşük olması diye tartışılıyor..sanki size zarar veriyormuş gibi konuşmanız yanlış diyorum,burada size ne oluyor sanki herşey dört dörtlük yolunda gitmiş gibi konuşuyorsun...?? Hiç birşey batmadı sana battıki gocundun..futbola geçersen eğer hak hukuk orada Hiç yok daha mok İşler,işin içinden çıkamazsın..sadece 3 takım için herşey nickini al ozaman sana öneri işte..,oda Dahada güzel olsun...😉😊

7. şirket , kar dağıtım politikasında demiş ki

Şirketimiz, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat çerçevesinde
    yılsonlarında hesaplanan dağıtılabilir net dönem karının asgari %50’sini nakit
    ve/veya bedelsiz pay şeklinde kar payı olarak dağıtmayı benimsemektedir

..

ee son 2 senedir. bedelsiz yok. ve nakit %22 dağıtıyor.

ne olacak bizim asgari %50 ??????????

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Arkadaşım yorumunuza saygı duyuyorum...
    Belkide sadece siz böyle düşünüyor olabilirsiniz...
    ve herhangi bir açıklama varmıki 1 sodaya 1.5 şişe olacak dediniz tamam belki diyorsunuz fakat zaten burada sizin dediğiniz Gibi öbür şirketlerdede böyle değerlendirme olsa veyahut kesin olsa neden çoğunluk birleşmese daha iyi olur desin..???
    ben türkiye acısından büyük firmalara ihtiyaç duyulduğu dışa açılmanın daha kolay olacağı acısından değerlendirdim ve daha 3 aydır bu hissedeyim ve memnunum.

ama çoğunluk tabiki rahatsız çünkü adam iki yıldır burada ve bi yüzde 50 gibi bi kar görmek istiyor doğal olarak. fırsat maliyeti acısından moral bozuk. birleşme olmasa şuan hisse 10 larda idi. çoğunluk bu yönde hak veriyorum. ama birleşmenin firmaların yararına olduğunu düşünüyorum ben şahsen. 1.5 sise verirler demem örnek ti.

inşallah hissemiz kısa zamanda 10 civarına gelir ve buradaki insanlar da satıp, tabi hisseye aşık olan yoksa, bazı hisseleri 2 yıl önceki fiyatlarına alabilirler. borsada fırsatlar bitmez. şuan en büyük şans diğer hisselerdeki fırsatlar.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Sayfa 633/899 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •