Onemli Gunler Banner
Sayfa 634/983 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Spk kararı açıklamadan önce bilanço gelecek iyi bir bilanço ile fiyat belki de çağrı fiyatını geçecek, o zaman kararı beklemeye gerek bile kalmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by hasanasah Yazıyı Oku
    Spk kararı açıklamadan önce bilanço gelecek iyi bir bilanço ile fiyat belki de çağrı fiyatını geçecek, o zaman kararı beklemeye gerek bile kalmayabilir.
    İnşAllah Sn. hasanasah.

3. Bu hafta da geçti haber gelmedi , iki aydan sonra bir iki hafta içinde haber gelir diyenler malesef yanıldılar , şimdi sıra geldi içlerinde benim de olduğum bir ay diyenlere yani toplam üç ay , allah verede rekor kırıp dört beş aya uzatmasınlar , sabırla beklemeye devam..

4.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Bu hafta da geçti haber gelmedi , iki aydan sonra bir iki hafta içinde haber gelir diyenler malesef yanıldılar , şimdi sıra geldi içlerinde benim de olduğum bir ay diyenlere yani toplam üç ay , allah verede rekor kırıp dört beş aya uzatmasınlar , sabırla beklemeye devam..
    Bunların şeref anlayışı yok, her şey beklenir.

5. Zorunlu dolar yatırımcısı yaptı bizi SPK. Bugünkü duruma göre benim şikayetim yok. Sabırsızlanıyoruz evet ama borsanın düşüşüne ve doların yükselişine baktığımız zaman bizi tüm olumsuzluklardan koruyor bu hissede kalmak. Tüm senetler içinde en güvenli liman dgzte ondan sonra hurgz. Şubat-Haziran dgzte de geçirdim. Temmuz-Eylülde burada geçiririm sorun yok. Bugünkü kurla çağrı fiyatı 1.85 + libor x 1,5 faiz ekleniyor. Satışı TL üzerinden yapsalardı beklemek epey zararlı olacaktı ama durum bizim lehimize dolar alıp yüksek faizle mevduat yaptığımızı düşünelim... 1 ayın lafı olmaz çağrıda % 40 prim yapacak hissede.

6. Dün bülten gelme ihtimaline 400 binin üzerinde alım yapan gedik dirsekte 230 binini vermiş bile.. Haftalardır aynı terane.. 2 gün kala topla gelmezse ver 2 gün sonra tekrar başla almaya.. Ne zaman bu döngüyü kıracak bozacak bir hareket olur tahtada haber ozaman gelecek demektir.

7.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Dün bülten gelme ihtimaline 400 binin üzerinde alım yapan gedik dirsekte 230 binini vermiş bile.. Haftalardır aynı terane.. 2 gün kala topla gelmezse ver 2 gün sonra tekrar başla almaya.. Ne zaman bu döngüyü kıracak bozacak bir hareket olur tahtada haber ozaman gelecek demektir.
    Vakıf devreye girdi biraz bugün dediğim ters hareketi yaparsa haftaya baya iyi geçer.. Stil değiştirmeliler bültene kadar yukarı sürerse kimse günlük girmeye cesaret edemez..

8. bilanço kokusu gibi geliyor hayırlısı
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 634/983 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •