Sayfa 635/691 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Bu arada sn tahminci ve şekerli sürekli devamsızlık yapıyor,gözümden kaçtığı sanılmasın.))))))))

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    kiler holdingten ne zaman devralındı bu ofisler ,tarihi hatırlıyormusunuz sn GP
    2017 yılında sattı kiler holding)

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada sn tahminci ve şekerli sürekli devamsızlık yapıyor,gözümden kaçtığı sanılmasın.))))))))
    İyi akşamlar sn hkm, Evet farkındayım ama inanki klgyo hep takibimde sadece kriptodan boynumu çevirecek durumum yok gecem gündüzüme karıştı inat ettim zararı çıkarıcam diye ama çıkmayacak herhalde 1 ay daha sevişirim onlarla olmadı zarar kol bacak gövde keser atar giderim. yada zarar kadar bir miktarı unuturum 1-2 yıl için zarar şuan 48k oldu. hem de 1 ay bir süre dahi olmadı, 250k koymuştum içeriye zararda bir anda oldu. 110k geri çektim 92k kripto var, zarar 48k, herkesi içeri çektiler ftx yüzünden oldu. bendeki şansın içine edeyim daha önce sadece 10-15k ile deniyordum ne güzel..Herneyse şuan elimde 2k klgyo var, bugün 3-5 kez alsat yaptım ama hep terse düştüm. Hisse hala sahipli dağıtılmış birşey yok hatta sanırım bizim sattıklarımızı da aldılar. Oyuncu değişmediyse kurucu olarak sizin dediğiniz rakamları da görür sanırım. Bu kadar kararlı biri olarak sizin adınıza da son derece sevinirim. Bol kazançlar herkese

4. Sayın hkm aslında ben de hep buralardayım ama nedense biraz yazma özürlüyüm. Kimseyi etkileyip hedef fiyat vermek istemem ama; görünen ben daha uzun süre buralarda olacağım gibi. Çünkü ben 11 yıllık beklememin enflasyonu da katarsak 10 - 12 leri görürsem kayıpsız ayrilacagimi dusunuyorum. Ha oralara belki de hiç gelmeyecek ya da acil bir ihtiyacım olacak fiyata bakmadan satacagim. Ama cok ta ucuk rakamlar olmadigini dusunuyorum. Patronlari ne zaman hep bana Rab bana dusuncesini birakir yatirimcisinin kanını emmeyi birakirsa cok daha guzel fiyatlari gorecegini umit ediyorum. Hakkimizda hayirlisi insaallah

Sn garip yolcu benden eski kilerci olduğunuz yazdıklarınızdan elbette anlaşılıyor.Gidişat umarım hakkımızda hayırlı olur.

Sn şekerli kriptodan hiç anlamam,o nedenle aklımın ermediği konuda yorum yapmak istemem,sizin zararınıza çok üzüldüm.Samimi olarak size bir tavsiye vermek isterim. yıllık bilanço öncesi mutlaka kağıda bir yerlerden girin.9 aylığın psikolojik olayı bitti,12 aylık bilanço sonrası bu kağıtda ayrı bir dünya olur.Ha elbette dünyada acaip bir şeyler olur tüm borsalar çakılır o zaman olay başka tabi.

Yıl sonu değerlemelere bakıyorum,bu kediyse ciğer nerede,ciğerse kedi nerde olayı oluyor.Bu değerlemelerle bu fiyat burda kalmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli kriptodan hiç anlamam,o nedenle aklımın ermediği konuda yorum yapmak istemem,sizin zararınıza çok üzüldüm.Samimi olarak size bir tavsiye vermek isterim. yıllık bilanço öncesi mutlaka kağıda bir yerlerden girin.9 aylığın psikolojik olayı bitti,12 aylık bilanço sonrası bu kağıtda ayrı bir dünya olur.Ha elbette dünyada acaip bir şeyler olur tüm borsalar çakılır o zaman olay başka tabi.
    Ben de benzer düşünüyorum. Bu lojistik merkezinden başka varlığı var mıdır acaba? Ödenmiş sermayesini 2-3 yılda 10 katına bedellilerle çıkarmış gördüğüm. O paralarla yatırım yaptıysa uçması beklenir gibi geliyor.

Sayfa 635/691 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •