Sayfa 64/344 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 505 - 512 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Gokhan halen daha bu hissede bekliyormusun?

2.  Alıntı Originally Posted by Garibannn Yazıyı Oku
    Gokhan halen daha bu hissede bekliyormusun?
    bırakın bu ağızları çoluk çocuk gibi. yazdığımı iyi oku önce. bu adamların manipülasyonlarına kanıp ekmeğine yağ sürmeyin diyorum.

3. Ali keleş, telefon a bakar

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 17 ağustosta hissesini satıyor. 21 ağustosta kap a bildiriyor. şu düzene bak. mynetteki 17 ağustos yorumlarını bir okuyun bakalım hisse nasıl pazarlanmaya çalışılmış. ama çok tutmamış bu sefer. küsüratlı bir satış yapabilmiş ancak. raşit te sattığında aynısı oldu. bir tane delikanlı yönetici çıksa şunlar hakkında bir inceleme başlatsa...

5. şimdi bu teşhislerime yalan iftira diyen bir tane adam çıksın karşıma.borsada mafyacılık oynuyorlar kural kanun tanımadan korkusuzca. böyle bir borsa düzenimiz var işte. ne yapıyorsa patron yapıyor

6. şunuda söyleyeyim.bu yazdığım senaryonun bir devamıda.halka açık kısımdan patronun mal toplaması.hissesini satıp spek üzerinden para kazanmak amaçlı olabilir bu sattıkları hisseler.bu kağıda kimsenin güveni kalmamışken 50bin 100bin lotla kademe kaldırmaz küçük yatırımcı.4,5 yıldır bekliyorum.en iyi ihtimalin bu olduğunu düşünüp bekliyorum zaten y.t.d.

7. Gokhan kardesim dediklerine aynen sahit oldum.Herseyin hayirlisi. Bunlarin satacak hisseleride azaldi. Allah belalarini versin. Kotu niyetli pislikler bunlar.

8. bu hisse ne olur?

Sayfa 64/344 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •