Sayfa 64/205 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. MU gene milletin gazini aldi

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Batıyoruz galiba

3. Ne guzel tahtadan dakika ve skor aliyorduk halbuki

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Ben tek lot satmadım maliyetimin altına gelirse alırım kontrolu bir şekilde düşüyoruz isterse 2 gunde düştügünu geri
    alir suan şehir dısındayım bilgisayar yok grafik ve toplam lot görünmüyor gelince devam ederiz. Zaten olumlu olumsuz yazıyorum ahlatcı dakı fakır aga operasyon yaptı bu hep boyle dir hısse kolay kolay kendine gelmez daha oncede yazdım. Kap haberi gelirse işler degısır 6.55 veya 5.55 fiyatına cıksa inse benim İcin fark eden bırsey yok caya corba ya gelseydim ahlatcı nın verdigı gun verirdim o zamanda yazdım aga frene basıyor diye
    Ytd.

5. Muro satacagım dedıgı zaman satar propak önem gida kumas nisasta cakmak son 1 yılda sattı holdıng in kendi şirketleri kervıt sok bizim kaldı ve gozde nin iştirakleri kaldı sıradaki satıs buyuk olasılık gözde den olacaktır holdıng in yapılandırdıgı borcun faiz odemsı devam ediyor ama onumuzdekı yıllarda ana paraya gececek buda yıldız holding İcin zaman daralıyor dolar da yerinde durmuyor muro da durmaz muro demecinde şirketleri mi satarım bana da 15 milyar kalır dedigi cok manidar 55 mılyar borc calısmak ve temettüyle geliriyle odenmez
    Ytd

6. Hayır, önceden meselemizi hallettiğimiz için o toplantıya gelmeyen bir banka oldu. Anlaştığımız için, çağırmadık da zaten. Önceden hallolmuştu. Şunu da söylemek gerekir, bankalar bu süreçte çok anlayışlı ve yapıcı oldu. Biz de anlattık. ‘Bankalara, borç bu kadar, mal bu kadar, borcu bu maldan düşünce, geriye bir 15 milyar liralık mal kalıyor’ dedik. Bankaların yapması gereken en mühim şey, işi canlı tutmak.â€

Muro holdıng in durumunu yukarıda anlatmış
    Başka caresı yok 1 yılda satılan belli arkası gelecek 2 ayda ortalama neredeyse 1 şirket satılıyor
    Ytd.

7. Borçlarını yeniden yapılandırmak için bankalarla görüşme halinde olduğu geçen aylarda açıklanan Yıldız Holding'in 8.5 milyar dolar borcunun 6.5 milyar dolarının yapılandırılacağını söyleyen konuya yakın iki kaynak, bu süreçte ciddi teminatlar alındığını belirtti.
    Kaynaklar vadenin 4+4 yıl olacağını ve 4 yılın sonunda finansal test yapılacağını belirterek, yapılandırmayla ilgili işlemin 1-2 hafta içinde sonuçlanmasını beklediklerini söylediler.
    Ytd.

8. 2018 de yapılandırma yaptı bu aralar 4 yıl sonunda finansal test sınavına sokacaklar kasayı doldurma derdinde 6 aydır şirket satısları hızlandı
    Ytd.

Sayfa 64/205 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •