Sayfa 64/72 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 505 - 512 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Şöyle Bi baktım üç dört gün önce toplanan daha doğrusu yan hesaplardan toplanan malı son iki günde vermişler yine Bi feyk hareket yaptılar yan hesaplardan yazılan hisseler bir güzel hisse toplanıyor havasıyla alınmış yani kendi mallarını hisseyi yukarı çeke çeke almışlar kim baş aktör garanti sonra zararına bir güzel satmışlar iki ay öncede Bi benzerini bofa yaptı aşşağı yukarı 650 bin lotu yukarı çekerek topladı sonra sattı gerçi o işlemde karlı satmıştı bofa ama zaten burda kar zarar konu değil mal kendilerinin zaten her türlü kardalar spk yine izledi iki üç güne ceza gelir yine adamlar malı boşaltıp kılçığını bırakınca aaa deyip ufak Bi cezayla olayı kapatırlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Böyle temeli güzel şirketleri böyle yapıyorlar malesef fiyatı yukarı çekince ky nın hayalleri aynı oranda büyüyor hisseden ayrılamıyor bunuda onlar biliyor ardından önce ince ince satışlar sonra kamikaze ye bağlıyorlar ölümüne dibe çekip ky nın zararını büyütüp 15 farklı kurumdan minik minik topluyorlar ky da yara hergün büyüyünce Bi noktada ayrılmak zorunda kalıyor sistemleri bu galiba

3. Üst üste yazıyorum ama son bişey daha yazayım sonra yazmıyacam uzunca bir süre
    Şimdi bu dalgalanmaların da Bi faydası var 3 5 aya kadar bu hissenin varlığından haberi olmayan 7 milyon yatırımcı vardı enazından şimdi o kadar yoktur bunların üçte biri hisseyi şirketi az buçuk incelese yeter

4. İyi bi haber patlayınca tanıtımını değeri ortaya çıkıyor o yüzden reklamın iyisi kötüsü olmaz yeterki tabela yapsın diyelim mesela bugün taban yapan hisselere bir bakın iyice Bi inceleyin hangisi aztek le kıyaslanır hemen hemen hepsi pirimlendiğinden dolayı düzeltmeye geçmiş ama hiçbirinin temeli aztek gibi kaliteli değihadi kalın sağlıcakla 5. Ayda görüşürüz

5. Bu hissenin tavan veya tavana yakın hareket yapıp ertesi gün düşmediği hiç olmadı galiba o yüzden bazen ufak bir miktarla kar alıp devamında düşerse de ekleme yapmak iyidir formda tutar

6. Eksi kapatır hatta 137 kapatma ihtimali var hisse arayanlara pnls diyorum

7. Size Bi hisse daha mepet patlayabilir yani bu hisseden yorulanlar için yoksa aztek kaliteli şirket

8. Bu da şirketin sahip olduğu fonun grafiği bilgilendireyim dedim

Sayfa 64/72 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •