Sayfa 640/797 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Arı Mayadaki solucan benziyor grafix Max ti onun adi yanilmiyorsam
    Solucan, yılan Terki joe bunu hala ayırt edemiyorsa işimiz zor, 250 mm boyutuna gelince anlar. Tabi ki eblek haklı döşerken uykusuz kalamazsın, rabbena hep bana diyemezsin, boru bu gün gelir kaynak tutmaz geciktirir iş aksar, dyoby gibi yaşamaz fan clup de “bekledim de gelmedin( biz gitmedin diyoruz) şarkısını taş plaktan dinleye dinleye taşlaşacağımıza kılıç kuşanıp Avrupa ya döşenecek borularda yancı görevi yaparız mamçakoğlu gibi daha iyi ytd

2.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Solucan, yılan Terki joe bunu hala ayırt edemiyorsa işimiz zor, 250 mm boyutuna gelince anlar. Tabi ki eblek haklı döşerken uykusuz kalamazsın, rabbena hep bana diyemezsin, boru bu gün gelir kaynak tutmaz geciktirir iş aksar, dyoby gibi yaşamaz fan clup de “bekledim de gelmedin( biz gitmedin diyoruz) şarkısını taş plaktan dinleye dinleye taşlaşacağımıza kılıç kuşanıp Avrupa ya döşenecek borularda yancı görevi yaparız mamçakoğlu gibi daha iyi ytd
    Erbosta yasamazlarin olsaydi Erbos olurmuydu böyle kulplu fincanli yaninda eklerli servis edilirmiydi,
    Tam bu noktada Ordinaryus primer professor saygideger üstad Dyo uzmani Terzi beyin yorumu ne olurdu,
    Erbos harika insanlarin elinde yükseliyor, tebrikler Kayseri..

3. Tl olarak önceki zirvesine yaklaşmışken ,USD olarak baktığımızda aşağılarda görünüyor
    döviz bazında görmek isteyen arkadaşlar için,ayrıca ikili dip görüntüsü var indikatörler de
    eşlik etmiş.

[IMG][/IMG]
    Yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Sindire sindire döseye döseye, her kademenin hakkini vererek, a dan z ye dökerek Dyo kadar olmasada buda döker;)
    aynen eblek hocam.. sindire sindire, döke döke..

5. Hadi bakalım.. kırmızı bir gün olmasın diyelim..
    •Kapıdaki ayakkabılardan hangisinin senin olduğunu bilmek,sana uygun yatırım aracını bilme zeka seviyesidir•

6. bu hisse çok dillendi jantsa olacak diye birde fona algülüm satışı olunca herkes yavaş yavaş cıktı çıkış devam ediyor zaten o kadar ters köse yaptıki alanda en ufak bir karı gördümü satıyor

7.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    bu hisse çok dillendi jantsa olacak diye birde fona algülüm satışı olunca herkes yavaş yavaş cıktı çıkış devam ediyor zaten o kadar ters köse yaptıki alanda en ufak bir karı gördümü satıyor
    1 kasımdan bugüne ilk 5 te toplama görünüyor,elbette herşey olabilir
    her hisse duruma göre düşüyor çıkıyor,ancak düşününce dövizin bu kadar
    yükselmesi herşey o kadar artmış araçlar binalar arazile hakeza stoklar
    bu sektörde zaten stoklar usd olarak değerlenir yani usd arttıkca fiyatlar da
    artıyor bunları gözönüne alınca şirketlerin değerini de o şekilde görmek gerekli
    alan fon zaten yabancıydı o kadar döviz bozdurup aldı,şu anda döviz olarak
    dursa zaten % 60 kaybı var.alım maliyeti yükseldi diye düşünmek gerekli sanırım.
    yani 137,5 tl den aldı ise şu anda 220 tl olmalı ki aynı maliyete gelsin
    yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

8. aynen katılıyorum hocam.şuanki ederimiz 650 lik boruları döşemesi lazımdı

Sayfa 640/797 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz