Sayfa 640/1001 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    türkiyede şu an 7 milyon üniversite öğrencisi mevcut.. 25 yaş üstü 64 milyon nüfusun dörtte biri yani 16 milyon kişi üniversite mezunu

ben okurken üniversite öğrenci sayısı 1 milyon civarıydı, üniversite okumuş sayısı arttıkça toplumun aydınlanacağı, daha bilinçli olacağı anlatılırdı.. sonra bissürü üni açıldı, üniversiteli sayısı katlandıkça katlandı, bilincin artmasını beklersin deil mi ? gittiler yine reisi seçtiler
    Nerede cokluk orada bokluk

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    durum bu iken BEBEK OLSA NE OLUR BABA HİSSE olsa ne olur?

Önce endeks önemlidir.Orası dip yapınca hep beraber ooooooooo hisseye gömülelim....12 den almak varken neden 18 den alalım..

Ben kaçar...
    p ile mi başlıyor o . hayırlısı olsun.. bende çıktım.. size bol şans..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Çete ayağına anasını bellicekler,amyn ermenilerin köklerini kazısınlar
    Yavaş la arada bizi de yerler paran yok pulun yok bı gamyon Arap bizde nerede kiminle savaşacaz içerde bir sürü gerilla varken Arabi Afgani. Her yer düşman dolu içerde

4. çok yazıp çizip kimsenin kafasını bulandırmak istemiyorum ... 18-19 eylül 2023 spottan bir portfoy oluşturdum .. gerisi kısmet .. beklemekte var .. zararda (stop) olası ... karda olası ... hayırlısı olsun . kısmet .. az yazacağım artık .. ytd ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bu dönemin en güzel özeti bu resimde...

robin hooda nazire yaparcasına çalışandan aldık patrona verdik diyor...

trollerde büyüme var büyüme var ülke büyüyor diye seviniyor...

büyüyorsa sanamı büyüyor...patrona büyüyor...

eve gidince ben niye makarna yemeye devam ediyorum demiyor...
    makarna yemeye devam edenler, 20-yıllık yıpranmışlığına rağmen niye gidip yine reise oy verdiler ? mazohist mi bunlar, hepsi mi gerizekalı ??

oysa cehapeye oy verseler, bay kemal gidip hemen 300 milyar dolar getirecekti, o tertemiz parayla emekliye 15 bin bayram ikramiyesi verecekti, halkın kredi kartı borçlarının tamamını kapatacaktı, herkes insanca yaşam standartlarında huzurlu mutlu yaşayacaktı, hayat bayram olacaktı vs.. ahali elinin tersiyle itti bunları, aziz nesin haklımıymış meğer

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yavaş la arada bizi de yerler paran yok pulun yok bı gamyon Arap bizde nerede kiminle savaşacaz içerde bir sürü gerilla varken Arabi Afgani. Her yer düşman dolu içerde
    Abi sen merak etme ,o kudret damarlarındaki kanda mevcut,hemen yeyse kapilyonuz yaw,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    makarna yemeye devam edenler, 20-yıllık yıpranmışlığına rağmen niye gidip yine reise oy verdiler ? mazohist mi bunlar, hepsi mi gerizekalı ??

oysa cehapeye oy verseler, bay kemal gidip hemen 300 milyar dolar getirecekti, o tertemiz parayla emekliye 15 bin bayram ikramiyesi verecekti, halkın kredi kartı borçlarının tamamını kapatacaktı, herkes insanca yaşam standartlarında huzurlu mutlu yaşayacaktı, hayat bayram olacaktı vs.. ahali elinin tersiyle itti bunları, aziz nesin haklımıymış meğer
    Ciddi ciddi yazmış sin,neyse,Tanju nun bir.programq konuk olduı ,cnn, onu bul izle,bak ozelestiri nasıl yapılır
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 640/1001 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •