Sayfa 643/934 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    selamlar.. nasıl bir hissedir bu? alsak üzerine çöreklensek o da bize çöreklenirmi?
    Ne desek bos kardesim, adam bana coreklendi... Bende sulalesine gozu diktim...

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bi hareket yapacak gibi sanki banami oyle gelio yoksa y. T. D

3. [QUOTE=pablo27;3574765]Bi hareket yapacak gibi sanki banami oyle gelio yoksa y. T. D
    Ne diyelim ****ye ,,sağ gösterip sol vurmaya alışkın.0.74 de alıp veriyor kendi kendine.Umudum yok çünkü internet yorumlarında şu şunu kesti buraya geldi gibi umut dolu sözler yazılıyor.Bizim karaktersiz bu ortamlarda ele bırakmayı çok sever..Tekniği de taktiği de kendi adamaları ayarlıyor.Patron harici kimse ne olacağını bilemez..ytd.

4. Hareket yapacak biraz sert davranır desem yanlış olmaz

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DUHUL :15,10,2008 GAZİANTEP
    Gönderi
    248
     Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    hareket yapacak biraz sert davranır desem yanlış olmaz

discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sert oldumu acabaa... Ben hissetmedim..de
    Sabır, çoğu kimsenin zannettiği gibi bir eylemsizlik, tepkisizlik, edilgenlik yahut acizlik hali değildir. Bir direniştir, kararlılıktır, dik durma çabasıdır, sürekli bir mücahededir. Yiğitliği gerektirir.

6. Atayburak ve digerleri bana kizacak ama icimde bir his bu sisko gaza basacak diyor!!! Yatirim tavsiyesi degildir ha aman!!!

7. Bugünn para girisi listesinde ustlerdeyiz. Yarin cikisinda ustlerde olmayiz insallah. En son hareketinde Gedik 2 milyon civari net alip ertesi gün net 2 milyon satmisti. Bu tahtada 2 gun ust uste sevinmek nasip olmuyor ve her defasinda satmadigimiza pisman ediyor. Hayirlisi. Bakalim makus talihimiz degisecek mi?

Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 643/934 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •