Sayfa 643/767 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6131 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Zokayım sana satmıyacağım o 3 rakamları görmeden
    Bir yılda olsa o kadar beklermisiniz.

2. NetRD Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon A.Ş.'nin satışı (8 mln dolar)kasaya girecek galiba hayırlı olsun.İnşallah bişeyler değişiyor

3. Bu nedir 71 milyon zarar bilançoda söylenecek söz yok bütün sektör kar açıklıyor şu zarara bak söz bulamıyorum yazacak .iyi haberi attılar peşinden rezil bilanço gönderdiler yazık ki ne yazık sizin gibi yöneticilere.

4. Allah belanızı versin diyecek laf yok. Vergi müfettişlerinin acil incelemesi için şirketi şikayet etmek gerek. Bu kadar yıl her sene de zarar etmez ya. Göz göre göre bilanço ile oynalıp zarar yazdırılıyor.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İyi aksamlar
    Bilmedigimden soruyorum bilanconun nesini begenmediniz detaylandirabilirbisiniz .

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Allah belanızı versin diyecek laf yok. Vergi müfettişlerinin acil incelemesi için şirketi şikayet etmek gerek. Bu kadar yıl her sene de zarar etmez ya. Göz göre göre bilanço ile oynalıp zarar yazdırılıyor.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir kaleme bakar dedıgım gıbı ya 50 mılyon kar ya 50 milyon zarar...lakin su var bu bilancolar denetlenmiyormu zaten ...Süreklilik esasına dayalı bir denetleme var mı ona bakmak lazım.
    a ya yazdıgı kalemı seneye b ye mı yazdı dıye ıncelenmesi lazım

bunlar bakkal gibi calısıyor bakkal gıbı alavare yaparlar muhakkak

Alıntı Originally Posted by zint71 Yazıyı Oku
    İyi aksamlar
    Bilmedigimden soruyorum bilanconun nesini begenmediniz detaylandirabilirbisiniz .
    Zarar yazmıs bunu begenmedik...sizin begendıgınız bır yer var ise detaylandırın

8. iyi olan geçen yılın yarısı kadar zarar

Sayfa 643/767 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •