Sayfa 644/1000 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

bugün ki hareket trump ********inin açıklamalarından adamın ipi ile kuyuya ini,lmeyeceğinin bir kez daha kanıtı meydanda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Trump amca ile anlaştık rahibi bi sözüne verdik vs derken bugünlerin sebebi biziz ne yazık ki. Varsa ortada bir suç rahibi de bırakmamalıydık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kardeşim Trump'tan eyy Trump'a, gazeteler ve haber siteleri nasıl dönüyor merak ediyorum, dün yazdığını bugün inkar etmek nasıl bir duygu acaba?

Dolar/TL 5.5450

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5,4659 - 5,5454
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Şaka mala dostum putinden , ukraynaya silah satan bir rakip bile olduk son günlerde, rusyanın girmeyin uyarısınız bile takmamıştık. Şimdi nasıl rusyaya yanaşacağız merak ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Kardeşim Trump'tan eyy Trump'a, gazeteler ve haber siteleri nasıl dönüyor merak ediyorum, dün yazdığını bugün inkar etmek nasıl bir duygu acaba?

Aç kapa aç kapa artema. Biz bunu hep yapıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=qXfTkp4uELM
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Binlerce yıllık Türk Devletinin onurunu ayaklar altına almayacaksınız, yalaka medya ve şakşakçılar biraz onurlu olun, omurga dik durmayı sağlar, yoksa bir o tarafa bir bu tarafa kıvrılır sürünürsünüz, Abd bizim ne zaman dostumuz olmuş da şimdi ona yanlıyorsunuz, sizi yoktan var eden de abd şüphesiz, abd'den korktuğunuz kadar Allah'tan korkmazsınız.

Sayfa 644/1000 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •