Sayfa 645/843 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Bu gün son kez bir yazı yazıp kenara çekileceğim. Çünkü elinde hissesi kalmayan ve hala senette manipülasyon yapmaya çalışan kendisini de inceden inceden iyilik meleği gibi göstermek isteyen bazı yorumları okuyunca karar verdim. Vebal insanoğluna en ağır yüktür. Çok kısa bir yaşanmışlık: yıllar önce 22 lira ortalamayla biriktirdiğim Egeen hisselerimi ki; 930 adet 76 liradan bir arkadaşımın sat, kar cebe yakışır. Roket takıp uzaya mı gidecek sözleriyle sattım. Ben sattıktan sonra şirket ilk defa geri alım programı açıkladı ve ardından müthiş bir dönemsel kar ve evet hisse roket takıp uzaya gitti. Yüz iki yüz derken dayanamadım ve 240 ortalamayla sattığım hisseleri geri yerine koydum. Sayı elbette bir hayli düştü. Uzun süre bekledim ve yinede iyi karla ayrıldım. Şimdi hissenin nerelerde olduğunu bilmeyen yok. O arkadaş 640 liradan Egeen alınırmı diye şimdi bana soruyor. Cevabım elbette hiç düşünmeden, oluyor. Gelelim İŞBİR'e elinde senet varken büyümeden, kayıtlı sermaye sistemine geçmesinden bahseden bazı arkadaşlar ufak karı görünce benim geçmişte yaşadığıma benzer şekilde senetlerini sattılar, daha aşağıdan yerine koymak için beklemeye başladılar işte işin rengi değişti. Çünkü senedimiz maşallah onların satışından sonra en az bir yüzde otuz daha yaptı. Hal böyle olunca yavaştan yavaştan ufak kıyım başladı gibi düşüncelere kapılmaya başladım. Onun içinde eskiden olduğu gibi kenara çekilmeye karar verdim. Yalnız bir daha aynı hatayı yaparak İŞBİR'den zamansız ayrılmayı hiç düşünmüyorum. Cevap hakkı doğarsa ona cevap veririm ve bir daha yorum yapmayacağım. Şimdi çalı dipleri serin olur hani havalar her türlü sıcak ya. Bütün dostlara ortaklara ve bu hissenin çilesini çekmiş arkadaşlara bol kazançlı gelecek günler diliyorum. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Bu gün son kez bir yazı yazıp kenara çekileceğim. Çünkü elinde hissesi kalmayan ve hala senette manipülasyon yapmaya çalışan kendisini de inceden inceden iyilik meleği gibi göstermek isteyen bazı yorumları okuyunca karar verdim. Vebal insanoğluna en ağır yüktür. Çok kısa bir yaşanmışlık: yıllar önce 22 lira ortalamayla biriktirdiğim Egeen hisselerimi ki; 930 adet 76 liradan bir arkadaşımın sat, kar cebe yakışır. Roket takıp uzaya mı gidecek sözleriyle sattım. Ben sattıktan sonra şirket ilk defa geri alım programı açıkladı ve ardından müthiş bir dönemsel kar ve evet hisse roket takıp uzaya gitti. Yüz iki yüz derken dayanamadım ve 240 ortalamayla sattığım hisseleri geri yerine koydum. Sayı elbette bir hayli düştü. Uzun süre bekledim ve yinede iyi karla ayrıldım. Şimdi hissenin nerelerde olduğunu bilmeyen yok. O arkadaş 640 liradan Egeen alınırmı diye şimdi bana soruyor. Cevabım elbette hiç düşünmeden, oluyor. Gelelim İŞBİR'e elinde senet varken büyümeden, kayıtlı sermaye sistemine geçmesinden bahseden bazı arkadaşlar ufak karı görünce benim geçmişte yaşadığıma benzer şekilde senetlerini sattılar, daha aşağıdan yerine koymak için beklemeye başladılar işte işin rengi değişti. Çünkü senedimiz maşallah onların satışından sonra en az bir yüzde otuz daha yaptı. Hal böyle olunca yavaştan yavaştan ufak kıyım başladı gibi düşüncelere kapılmaya başladım. Onun içinde eskiden olduğu gibi kenara çekilmeye karar verdim. Yalnız bir daha aynı hatayı yaparak İŞBİR'den zamansız ayrılmayı hiç düşünmüyorum. Cevap hakkı doğarsa ona cevap veririm ve bir daha yorum yapmayacağım. Şimdi çalı dipleri serin olur hani havalar her türlü sıcak ya. Bütün dostlara ortaklara ve bu hissenin çilesini çekmiş arkadaşlara bol kazançlı gelecek günler diliyorum. Saygılar.
    Hocam bu güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim

4. Günaydın arkadaşlar eşleşme paylaşabilirmisiniz?

6. 188 iş almış bildiğin tek adamlar.Cinalş beyin dediği gibi mevzu başka günlğk fiyatlara takılmamak lazım.

7. İŞ alıyorsa güzel şeyler olacak gibi.YTD

8. 1189 da eşleşme..
    Ancak şuan eşleşme atmamin bir önemi yok.
    Son saniyeye kadar değişiyor.
    Sabah tavan eslesti.
    Sonra taban yaptılar .
    Sonunda orta yolu buldular ;)

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 645/843 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •