Sayfa 646/890 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Ne demisti yokluk fonunun entel gorunumlu badem baskani?

Sirketin yillardir suregelen sahiplik problemini cozduk.

Kimse kusura bakmasin ama bu sirket uckagitci karamehmet doneminde bile bu kdr sahipsiz degildi...

2. Endeks eksi yazdiginda kademelerde 4-5 bin lot...ucundan kafa kaldirdi mi 100-200 bin lot...

Hergun film izler gibi acip ekrani bunlarin filmlerini izliyorum...en garibime giden yan tahtalarda fahis kazanclar elde edenler bile donup sumugunu atmiyor...bofa lutfedip 1-2 kademe supururse hepsi o...

3. Dusunun bir sirkette ise basliosunuz...patron diyor ki ilk 3 ay deneme suresi biz cok cok buyuk bir sirketiz ...sikiyim disimi merdivenalti firmalarda ne uzar ne kisalirim...en azindan buyuk sirket diosun...

Aradan 3 ay geciyor patron yanina cagriyor...sen mukemmel bir calisansin...seninle gurur duyuyoruz...kendinden istenen herseyi eksiksiz yerine getirdin al sana 1000 tl diyor...bir yandan gururlanip diger yandan 1000 tl ne amk merdivenalti firmalardakiler 5-6 bin kazaniyor diyorsun...

Aradan aylar geciyor durum ayni...bir cesaret daliosun patronun odaya...anlatiosun derdini...haklisin diyor...senin hakketigin para 15-20 k...burada kisa vadeli dusunme,biz cok buyuk sirketiz...ben gunun birinde bu paralari kazanacagina inaniyorum diyor...

Aradan aylar geciyor hala bisey yok...merdivenalti firmadakilerin kazanci 10-15 bin olmus...tekrar vuruyorsun kapiyi bu sefer biraz daha sert...patron yillar gecti bizim maas...araya giriyor...kesinlikle sen bu rakamlari haketmiosun senin kazanman gereken norm...caattttt agzinin ortasina bir tane yapistiriosun...

Senin de senin firmanin buyuklugunun de amk deyip cikiosun odadan...

4.  Alıntı Originally Posted by Sarahode Yazıyı Oku
    Dusunun bir sirkette ise basliosunuz...patron diyor ki ilk 3 ay deneme suresi biz cok cok buyuk bir sirketiz ...sikiyim disimi merdivenalti firmalarda ne uzar ne kisalirim...en azindan buyuk sirket diosun...

Aradan 3 ay geciyor patron yanina cagriyor...sen mukemmel bir calisansin...seninle gurur duyuyoruz...kendinden istenen herseyi eksiksiz yerine getirdin al sana 1000 tl diyor...bir yandan gururlanip diger yandan 1000 tl ne amk merdivenalti firmalardakiler 5-6 bin kazaniyor diyorsun...

Aradan aylar geciyor durum ayni...bir cesaret daliosun patronun odaya...anlatiosun derdini...haklisin diyor...senin hakketigin para 15-20 k...burada kisa vadeli dusunme,biz cok buyuk sirketiz...ben gunun birinde bu paralari kazanacagina inaniyorum diyor...

Aradan aylar geciyor hala bisey yok...merdivenalti firmadakilerin kazanci 10-15 bin olmus...tekrar vuruyorsun kapiyi bu sefer biraz daha sert...patron yillar gecti bizim maas...araya giriyor...kesinlikle sen bu rakamlari haketmiosun senin kazanman gereken norm...caattttt agzinin ortasina bir tane yapistiriosun...

Senin de senin firmanin buyuklugunun de amk deyip cikiosun odadan...

Sayfa 646/890 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •