Sayfa 65/142 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1129 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Uzunvade 87 sana bir olayımı anlatayım. istanbul da burslu özel üniversitede okuyorum. Beni atacaklar orası nerdeyse kesinleşti gibiydi. Bin km ötey e mem lekete dönecem trenle. Paralı okuyan zengin bir bebe geldi yanıma dediki Senin bursun kesilirse , senin bursunu biZe verirler mi? 10 bin dolar cebime kalır.
    O an Allah yarattı demeyip güçlü pozularımla yüzünü dağıtmamak için kendimi zor tuttum,paralı burssuz Okuyan bebenin.
    Senin kide biraz öyle geldi o an
    Yoksa fırça haddimize değiI. Biraz agresifimdir o kadar
    Anladim abi yok sozcukler yazida bazen duyguyu gecirmez anliyorum.
    İsim hafizam da kotu oldugu icin fark etmedim sizin ana fikrinizi.
    Bir gun abimle oturduk corba falan iciyoruz bir yerde adamin birine telefon geldi ben tanimiyorum abimin is ortamiydi.adamlar oturdu kalkti yeni muhendis ekibi mi dedim yok dedi bilmem ne bankasini alcaklar para babasi bunlar dedi .adamlari bir gorseniz orta sinif gibi giyim tutum davranislari 2000 lerin basiydi.
    En nefret ettigim duygu kibirdir.zaten kibirlencek kadar buyuk degiliz.
    Bugune dek hic araba almadim spor arabalar vs sirketin birkac arabasi var surucu arkadaslarimiz da var onlarla gidecegimiz yere gidiyoruz.Cok luks markali arabalar da degil müdür fln kullaniyor.
    Bazi tanidiklarim 18 yasinda baba parasiyla son model arabalara biniyorlar.Ben de ismini vermiyim bir universitede 2005 2009 arasi burslu okudum;)
    Soylediginiz gibi farkli tipte insan cok.
    Hayat onlara da ogretir zamani gelince paranin pulun onemli olmadigini.
    Bol kazanclar diliyorum herkese syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3 5 ıvır zıvırımıda anhyt a çevirmeye karar verdim. Aslında bende ıvır zıvır olmaz ama çok küçükler. İşin aslı ağustos ayında 10.5 yapınca ve düşünce tekrar harekete geçince ki bu seferki sindire sindire gitti. Böyle bir salma asla beklemiyordum. Sonuçta halka açıklık az ve toplu kağıt. Bize dülen sessiz kralı azar azar toplamaktır. Kağıda inancım tam. Demekki toplayamadılar daha.canı sağolsun, gitmeyen kağıdım anadolu hayat olsun.....ben toplamaya devam.

İlerki zamanlarda anhyt mutlaka işmen piyasa değerini geçecektir ki işmen hala bilançolara göre ucuz. El mahkum, yönetilen fon büyüyor ve hisse senedi sepeti %15 sadece. Millet beste tahvil, ve altında.

Bin lot isviçre bankası kasasına atıldı.
    Satan düşünsün.
    Toplamaya devam.
    Hedef 100 bin lot!

Senin fiyatına bakmam elime para geçmişse her kademeden anlık anında alırım. Sen benim için busun "Sessiz Kral"

6. Prim uretimi yilin obur aylaeina gore de artmis.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Prim uretimi yilin obur aylaeina gore de artmis.

prim üretimleri kadar yönettiği total fon büyüklüğünde önemli uzun vade 87.2021 2.qda 32,4 milyar tl idi. Bu çeyrek çok merak ediy orum.100 milyar tl fon büyüklüğünde ne kar yazacak acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    prim üretimleri kadar yönettiği total fon büyüklüğünde önemli uzun vade 87.2021 2.qda 32,4 milyar tl idi. Bu çeyrek çok merak ediy orum.100 milyar tl fon büyüklüğünde ne kar yazacak acaba?
    Fon kârlarini begenmiyorum tatmin etmiyor beni nedense..daha iyi olabilir diye dusunuyorum hep.
    Ansgrt akgrt de primler toplanmaya baslanmis.
    Zor gunlerden sonra gunesli gunler oluyor tabi.
    Ama biraz orta vade lazim.Ekonomi cok baski altinda...

Sayfa 65/142 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •